Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ukryty

Problem z antywirusem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z programem antywirusowym AVAST.

Mam już od wielu lat zainstalowany ten program i po raz pierwszy jest jakiś problem z antywirusem.

Jak klikam na ikonę tego programu, to nie chce się otworzyć. Mam ikonę tego programu zarówno na pulpicie, jak i na "pasku zadań". Dziwne jest to, że, program AVAST nie został usunięty, jest zapisany, a ja nie mogę otworzyć programu, klikając na niego.

Nie wiem, czy to jest jakiś błąd, czy jakiś problem? Próbowałem ściągnąć ponownie AVAST na komputer i, niby zapisało, ale nic z tego nie wynikło, bo nadal jest taki problem.

 

Tak się zastanawiam, czy nie usunąć całkiem programu AVAST i nie zainstalować od nowa?

 

Nie jest to chyba normalne, że jest zapisany program, jest na pulpicie, ale nie można go otworzyć?

 

Ktoś wie, jaki to może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używałem kiedyś, ale wieki temu

 

sprawdż w panelu sterowania w dodaj.. programy, czy nie ma przy nim napraw - jeśli tak użyj

 

jeśli nie zadziała ściągnij jakiś program do czyszczenia komputera z pozostałości po nim, użyj, i dopiero reinstaluj - jak nazywa się program nie pamiętam, ale raczej na pewno jest - wpisz do google np czyszczenie instalacji avast, itp

 

że ikonka nie działa może mieć różne przyczyny - naciśnij klawisz win + r, wpisz shell:desktop

 

naciśnij enter, kliknij prawym na ikonkę awasta, właściwości, sprawdź czy w element docelowy jest prawdłowa ścieżka do niego

 

ps - programik nazywa się awastclear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...