Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zbyniu10

iPhone 6 silver 16gb Amerykański

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam iPhone 6 silver 16gb z Ameryki panowie powiedzcie mi da rade wgrać jakiegoś softa żebym mógł korzystać z niego w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma potrzeby wgrywania oprogramowania na nowo. Język polski ustawisz na każdym. W iPhone'ach ze Stanów było kiedyś, że któreś modele obsługiwały pasma inne niż europejskie i na to raczej rady nie było... Jaki masz dokładnie model? Chodzi mi o oznaczenie z tyłu obudowy (będzie pisało np. Model A1901). Wtedy będzie można powiedzieć coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma simlocka to po włożeniu Twojej karty SIM powinno wszystko działać normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie można, choć może to nie być takie proste - ponoć dużo zależy od tego, z jakiej sieci masz wzięty telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znalazłam coś takiego na stronie T-Mobile - podane są wszystkie wymagania potrzebne do oficjalnego i trwałego zdjęcia simlocka (po angielsku): https://support.t-mobile.com/docs/DOC-1588. Generalnie najczęściej pojawiające się warunki na polskich forach to minimum 40 dni w amerykańskim T-Mobile oraz łączne doładowanie co najmniej 100$. W internecie pełno jest różnych metod - z tym że niektóre mogą działać tylko przez jakiś czas... Więcej chyba nie jestem w stanie wymyślić, poprzedniego iPhone'a miałam z polskiej dystrybucji z wolnego rynku, a obecnego mam z krajów skandynawskich (kupiony na allegro, ale też bez simlocka).

 

Generalnie z wydźwięku pierwszego posta domyślam się, że sprawdzałeś już swoją kartą SIM, ale wolę się upewnić - sprawdziłeś może? Bo sprawdziłam trochę temat i ponoć w T-Mobile US można kupić telefon bez simlocka (to było albo sim-free, albo contract-free).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...