Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ProXiuu

Honor play gdzie kupić?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie w Polsce kupić Honor play? We wszystkich sklepach jest niedostępny, a nie chciałbym przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiedziałes :D juz dawno go nie ma w sprzedazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie jakaś 2 seria czy koniec produkcji na EU? Zależy mi na tym fonie, w niektórych sklepach są jeszcze egzemplarze powystawowe ,ale musiałbym jechać po niego 80km bez możliwości rezerwacji przez telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując przez Amazon nie będzie problemu w razie reklamacji? Mogę jakoś zostać oszukany że w przesyłce dostanę czekoladę zamiast telefonu? Czy ten telefon to wersja Europejska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując przez Amazon nie będzie problemu w razie reklamacji? Mogę jakoś zostać oszukany że w przesyłce dostanę czekoladę zamiast telefonu? Czy ten telefon to wersja Europejska?

Tutaj masz tez amazon jako sprzedawcę, wiec najlepiej jak można. Poczytaj regulamin zwrotów itd. Kupowałem u nich już kilka razy i nigdy nie było problemów ale tez nigdy nie musiałem korzystać z gwarancji. Z tego co można znaleźć na tym forum to obsługa polskiego klienta na najwyższym poziomie. Możliwe ze wysyłka będzie mawet z ich polskiego magazynu. Ogólnie najbardziej bezpieczny zakup z „zagranicznego” sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest oficjalny sprzedawca Huawei na Amazon? Gwarancję po zakupie też mam w normalnym serwisie Huawei? Czyli mam rozumieć że to na pewno wersja Europejska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest oficjalny sprzedawca Huawei na Amazon? Gwarancję po zakupie też mam w normalnym serwisie Huawei? Czyli mam rozumieć że to na pewno wersja Europejska?

 

W Huawei GW sprawdzają w serwisie po IMEI nie musisz mieć nawet papierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapytam jeszcze raz dla pewności. Kupuję od oficjalnego konta Huawei na Amazon. W przypadku reklamacji, reklamuje w oficjalnym serwisie Huawei. Jest to wersja Europejska telefonu (nie chce niespodzianki że będę coś miał po chińsku [polskie menu i wszystko inne normalnie mozna ustawic?]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz szczegółowe pytania, przeczytaj wszystko na karcie produktu na amazon.de, zadzwoń do polskiego oddziału/serwisu Huawei i wtedy uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnym sklepie Honora na allegro jest jeszcze wersja fioletowa za 1399zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja fioletowa całkowicie mi nie odpowiada, telefony z allegro zdecydowanie odpuszczę (wyjątkiem oczywiście oficjalny sklep, ale tam właśnie tylko fioletowa wersja), doinformuję się o tym telefonie na amazon, oraz podzwonię i popytam o te egzemplarze powystawowe, jednak jechać 80km po telefon ,który może mieć jakieś skazy oraz nie można go zarezerwować to trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po co wklejasz jakieś uzywane badziewia nawet bez faktury? kolega sprzedaje czy nawet nie masz zielonego pojecia co wklejasz?

 

Przeczytaj dokładnie aukcje a nie się czepiasz. I jak pisałem wyżej w Huawei nie trzeba mieć papierka żeby oddać na gwarancje. Ogarnijcie się ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mall też 1500zł, a za tyle się nie opłaca bo można kupić P20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mall też 1500zł, a za tyle się nie opłaca bo można kupić P20.

 

No jak byk 1270zl w mall, właśnie sprawdziłem

 

09a1bfff637e9cd0med.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie aukcje a nie się czepiasz. I jak pisałem wyżej w Huawei nie trzeba mieć papierka żeby oddać na gwarancje. Ogarnijcie się ludzie.

 

zebys ty jeszcze umiał czytac ze zrozumieniem i posiadał jakas wiedze :D Jezeli telefon nie ma oryginalnego dowodu zakupu albo polskiego vatu to równie dobrze ten telefon mógł byc kupiony 2 lata temu i co? komu oddasz na gwarancje? ogarnij sie chłopcze

 

I od siebie dodam ProXiuu trzymaj sie z dala od tych badziewii typu mall sram itp sklepów :D nie chce mi sie nawet tłumaczyc bo to walka z wiatrakami. Goscie nie rozrózniaja czym sie rózni vat 23% od 0%. Telefony z rynku europejskiego albo chinskiego bez oryginalnego dowodu zakupu a dzieci łykaja ze to cos ma gwarancje :D na stronie kazdej z tych ,,firemek" jak ognia sie unika podania jaki vat jest wystawiany, wiec na 100% mozna obstawiac ze 0% na który nie przysługuje gwarancja gdyz to nawet nie jest zgodne z polskim prawem. W aukcji jakims drobnym druczkiem ze gwarancja jest owszem....ale importera :D jakis Mietek spod budki do ktorego nawet nie ma telefonu itp itd ale dzieci sie jarają ze znalazły tania aukcje....

Ludzie tak na logike ! jezeli Huawei zaprzestał dystrybucji modelu w Polsce to skad go mają? mają dobre serduszka i dlatego sprzedaja po 300 zł taniej? Masakra :D a taka Bestcena która nawet w regulaminie ma wpis ze wie ze serwisy nie chca naprawiac ich sprzetu bije rekordy sprzedazy, podkupiła sobie polskich recenzentów i wali frajerów na łyso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś ty jeszcze chociaż wiedział że warunkiem naprawy jest POSIADANIE PIERWOTNEGO DOWODU ZAKUPU ktorego te sklepy nie dają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyś ty jeszcze chociaż wiedział że warunkiem naprawy jest POSIADANIE PIERWOTNEGO DOWODU ZAKUPU ktorego te sklepy nie dają....

 

żebyś ty jeszcze chociaż wiedział, że dają...

A że bestcena czy inne coś niekiedy nie da to inna sprawa, gdzie nie można generalizawać tak, jak Ty to robisz.

Wyobraź sobie, ze moj brat kupił z tego typu sklepu telefon. I cholera, dostał Fv 23% i gwarancję producenta na sprzet pochodzący z francji, co nie omieszkał sprawdzić właśnie u producenta. I co teraz mądrego napiszesz?

 

I pierwotny dokument zakupu dotyczy towarów używanych. Ale to też trzeba wiedzieć... A my mówimy o nowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestcena czasem nie daje? o kurdeeee no popatrz, a w regulaminie Besctena ma wpisane ze NIGDY nie daje pierwotnego dowodu a wystawia swoje jedynie faktury/paragony a wczesniej to były z vat 5% gdyz byli zarejstrowani na Słowacji, o czym nie masz nawet zielonego pojecia :D

O cholera tylko na towary uzywane...no popatrz...to prawo europejskie o tym nie wie, bo sami parlamentarzysci europejscy ustanowili ze na kazdy towar zakupiony poza granica jesli chcesz miec naprawe musisz miec pierwotny dowod zakupu chyba ze producent postanowi inaczej. Co juz nie wspomne ze robilismy obiegi po wszystkich serwisach w Polsce i kazdy tego wymagał ojoooj :D

A co brat zakupił? kosz na smieci u firmy Krzak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, honor 8 w esmartphone.

 

Ale człowieku, nie ty kupujesz za granicą tylko sprzedawca. I on wystawia ci dowód zakupu krajowy z odprowadzonym podatkiem. Sam kupowałem tony sprzętu IT we Francji, Holandii i Niemczech i później sprzedawane to było na naszym rynku. I o dziwo z pełną polską gwarancją producenta.

Gwaranta nie interesuje gdzie pośrednik zakupił towar, ma być legalny i dopuszczony do obrotu na danym regionie. To uzytkownik końcowy ma mieć swój dowód zakupu a nie wszystkie jakie zostały wystawione po drodze z fabryki do sklepu w którym kupiłeś. Tyle.

 

btw, ja nie musiałem jak ty latać od serwisu do serwisu pytać, tylko wystarczyła mi krótka informacja od producenta, z ktorym to ścisle się współpracowało. Jak miałem pytanie dotyczące gwarancji Huawei to kontakt do mojego opiekuna w Huaweiu. W samungu, sony, apple. Co mnie jakiś serwis garażowy interesuje?

 

edit:

wracajac do głownego wątku

Honor play w MyCenter 1500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę kupić w niemieckim mediamarkt, amazon niż w bestcenie i temu podobnych sklepach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...