Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

beniek

Kamerka do mieszkania (bezprzewodowa ze swoim zasilaniem)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Potrzebuję do mieszkania kamerki.

a) Ze swoim zasilaniem, ewentualnie aby podłączony powerbank na "trochę" starczył.

b) Wystarczy że kamerka będzie odpalana tylko w momencie - uzbrojenia. Odpalam i po tym jak ją ustawię na drzwi to posiada detektor ruchu i nagra 30 sec. filmik.

c) Najlepiej xiaomi (posiadam bramę)

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardo wiem, czy chodzi CI o kamerkę internetową, czy kamerę IP.

jesli to ma miec zewnetrzne zasilanie, to chyba jednak o kamerke IP (kamera internetowa wymaga podlaczenia do kopmutera).

 

wpisz w google frazę 'kamera ip'. Jest ich mnostwo, w roznej cenie. Ja mam u siebie foscama 4Mpix. Jest naprawdę niezła.

 

tylko, ze piszesz jeszcze o czujniku ruchu. Takie kamerki, te tansze dzialaja tak, ze wykrywaja ruch na podstawie zmiany obrazu, a nie na zasadzie czujnika ruchu. W 70% przypadkow dziala to poprawnie na zewnatrz i w 99% poprawnie w domu. Jesli kamerke chcesz instalowac w domu, to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że mu chodzi o kamerkę szpiegowską. Taką, że wkładasz kartę, kitrasz gdzieś, i za jakiś czas wyciągasz i zgrywasz nagrania z karty.

 

tylko, ze piszesz jeszcze o czujniku ruchu. Takie kamerki, te tansze dzialaja tak, ze wykrywaja ruch na podstawie zmiany obrazu, a nie na zasadzie czujnika ruchu. W 70% przypadkow dziala to poprawnie na zewnatrz i w 99% poprawnie w domu. Jesli kamerke chcesz instalowac w domu, to ok.

No tak, tylko ta metoda jest spoko do oszczędzania miejsca na karcie/dysku przy zewn. zasilaniu, ale nie oszczędza baterii bo kamera cały czas pracuje i jeszcze logika do wykrywania zmian w obrazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam .... źle się wyraziłem.

 

Posiadam bramę xiaomi.

Chcę mieć kamerkę w przedpokoju która po wykryciu ruchu np. nagra filmik 30 sekundowy kto wszedł do mieszkania / zrobi zdjęcie.

Poinformuje mnie na telefon że wykryto ruch.

 

Widziałem kamery xiaomi które można podpinać do tej bramy ale .... z tego co widziałem wszystkie potrzebują typowego zasilania. Niektóre są oferowane z powerbankiem ale chciałbym żeby ta bateria trzymała jak najdłużej i nie wiem jaki model wybrać.

 

Nie chciałbym prowadzić żadnych kabli czy to zasilających czy też sygnałowych.

 

aaaaa i żeby tanio było :D nie za tysiaki czy dwa tylko do np. 200-300 zł max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam .... źle się wyraziłem.

 

Posiadam bramę xiaomi.

Chcę mieć kamerkę w przedpokoju która po wykryciu ruchu np. nagra filmik 30 sekundowy kto wszedł do mieszkania / zrobi zdjęcie.

Poinformuje mnie na telefon że wykryto ruch.

 

Widziałem kamery xiaomi które można podpinać do tej bramy ale .... z tego co widziałem wszystkie potrzebują typowego zasilania. Niektóre są oferowane z powerbankiem ale chciałbym żeby ta bateria trzymała jak najdłużej i nie wiem jaki model wybrać.

 

Nie chciałbym prowadzić żadnych kabli czy to zasilających czy też sygnałowych.

 

aaaaa i żeby tanio było :D nie za tysiaki czy dwa tylko do np. 200-300 zł max.

 

OK, zrozumiałem ;) no... to jesli chodzi o swoje zasilanie, na akumulatorze, czy power banku, to niestety nie pomogę, bo się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...