Skocz do zawartości
Oldman.

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Oni mają na to wgląd, nie zdziwię się jak będą to cofać albo jakieś bany dawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło mi gre znowu na tych starszych sterach, jedyna roznica to nie ma komunikatu o bledzie gfx, teraz po prostu wywala do pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jak masz jakies oc, to je zluzuj ;)

kumplowi pomoglo zablokowanie fps-ow na 60

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jak masz jakies oc, to je zluzuj ;)

kumplowi pomoglo zablokowanie fps-ow na 60

 

OC juz zluzowałem, ale raczej nie ma opcji ze to wina oc procka, w innych grach i benchach od 1,5 roku było ponad 200mhz wiecej i nigdy nie wywaliło, wiec tutaj przy 200mhz mniej nie ma szansa ze to wywala.

 

OC z GPU i UV tez wywaliłem i nic.

 

Zreszta nvidia sama przyznała sie ze to wina ich sterowników i 'pracuja nad tym'. A crashe do pulpitu wywala kazdemu u mnie na discordzie, mimo ze lduzie maja amd/intela/nvidie z oc, bez oc, zablokowane, rozne stery i systemy. Wywala kazdemu, jednym rzadko, innym czesto. Tutaj ludzie u mnie potrafia po 10h dziennie grać, wiec jak rzadziej wywala komus to tak raz dziennie, czasami wcale, no ale jednak sie zdarza.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmniejszeniu oc proca, instalacji tych starszych sterow na czysto, juz od kilku dni mnie nie wywalilo a gram codziennie po kilka godzin. Moze nowe stery to naprawia, ale u mnie tylko w tej grze, hwinfo wywalalo bledami WHEA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na discordzie ktoś się podzielił informacją, że u niego pomogło cofnięcie oc ram'u. Całe szczęście mnie te crashe ominęły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC juz zluzowałem, ale raczej nie ma opcji ze to wina oc procka, w innych grach i benchach od 1,5 roku było ponad 200mhz wiecej i nigdy nie wywaliło, wiec tutaj przy 200mhz mniej nie ma szansa ze to wywala.

 

OC z GPU i UV tez wywaliłem i nic.

 

Zreszta nvidia sama przyznała sie ze to wina ich sterowników i 'pracuja nad tym'. A crashe do pulpitu wywala kazdemu u mnie na discordzie, mimo ze lduzie maja amd/intela/nvidie z oc, bez oc, zablokowane, rozne stery i systemy. Wywala kazdemu, jednym rzadko, innym czesto. Tutaj ludzie u mnie potrafia po 10h dziennie grać, wiec jak rzadziej wywala komus to tak raz dziennie, czasami wcale, no ale jednak sie zdarza.

 

 

CORSAIR 2x4GB DDR4 2400mhz CL14 @2933mhz CL15

Przetestuj na default.

 

Gierka może być bardziej wymagająca od innych dotychczas używanych. Grałeś może w ToombRidera? Wywalało Ci czasem grę? Mi tak, ale Prime95 czy mem test się nie wywalał. Co ciekawe, TombRider potrafił się wywalić za na kilka-kilkanaście minut a w inny dzień dopiero po 6h grania.

 

Mi APEX nie wysypał się ani razu w trakcie gry. Za to czasem mam problemy z Lobby. Do gry wchodzą toważysze a ja zostaję "sam" w lobby. A właściwie z moimi towazyszami ale gra pokazuje u nich pierwszy poziom. Ponoć jestem w lobby z nimi, nawet jak wyjdę z gry. Najgorsze jest to, że nieraz nie mogę ponownie odpalić APEXa. Trzeba restartować kompa, restartować grę, naprawiać grę, zmieniać w jej języki. Wydaje mi się, że najlepiej ostatecznie na problem pomaga chyba czas. Wygląda to jak utrata jakiś pakietów i problemy z rozłączeniem się z serwerem i ponownym połączeniu. Jak się nie mylę, to najczęściej problem można wywołać, kiedy da się gotowość do gry zanim koledzy wyjdą jeszcze z aktualnie granego meczu.

 

 

 

Freezy i wywalanie do pulpitu? Podkręcony RAM + PROCESOR ? Ewentualnie wysokie XMP na Ryzenie :)

 

Czy to wina gry?

Ostatnio na discordzie ktoś się podzielił informacją, że u niego pomogło cofnięcie oc ram'u. Całe szczęście mnie te crashe ominęły :E

 

 

Pierwsze co trzeba zrobić, to testy na defaulcie jak pisałem już wcześniej.

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na discordzie ktoś się podzielił informacją, że u niego pomogło cofnięcie oc ram'u. Całe szczęście mnie te crashe ominęły :E

Pisałem o tym wcześniej , musiałem ramy ustawić na defualt czyli 3000Mhz i jak ręką odjął ;) z OC co chwile wywalało do pulpitu bez żadnego błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra siedzi ramię ostro w 4k 16gb minimalna niestabilności w ramię i gra crashuje albo się nie włączy w ogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra siedzi ramię ostro w 4k 16gb minimalna niestabilności w ramię i gra crashuje albo się nie włączy w ogole

 

Zimek co znaczy nie włączy w ogóle? Mi wisi nieraz na ładowaniu kręcąc ciągle kółkiem (klepsydrą) i nie mogę wyczekać momentu kiedy mam już wcisnąć przycisk myszy aby przejść dalej do lobby itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimek co znaczy nie włączy w ogóle? Mi wisi nieraz na ładowaniu kręcąc ciągle kółkiem (klepsydrą) i nie mogę wyczekać momentu kiedy mam już wcisnąć przycisk myszy aby przejść dalej do lobby itp.

Spróbuj zmienić język gry w ustawieniach przed uruchomieniem ,też tak miałem , pobierze się aktualizacja , zaczeło mi się uruchamiac normalnie , później znowu można powrócić do polskiego ewnetualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając poprzednia strone potwierdzam że Apex testuje oc lepiej niż programy. 3600cl14 memtest przeszło godzinny A apex zamarzl po minucie gry . Teraz mam 3433mhz cl14 i gra śmiga aż milo , cpu 4.0 1.34v , 0 crashy gry czy innych problemów. Problemem jest tylko mało fps w grze , czy ja mam coś nie tak czy mój gtx1070 wymieka? Na nisko-średnich mam 90-100fps podczas akcji , i drugie pytanie , czy ilość fps wpływa pozytywnie na grę? Bo mam jedną z wolniejszych gtx1070 i może ja podkręcić? Jak ilość fps nie ma wpływu na rozgrywkę to zablokuje na 80 I nie będę nic kombinować;). Grafika idzie na 99% cały czas. Dodam że gram na sterownikach 391 ;)

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CORSAIR 2x4GB DDR4 2400mhz CL14 @2933mhz CL15

Przetestuj na default.

 

RAM też opuscilem juz wczesniej. Ogólnie to rzadziej wywala na sterach 17 niz 18, ale zdarzylo sie raz czy dwa od reinstalki. Tylko ze tak jak mowilem, na starszych sterach po prostu zdarzy sie crash do pulpitu, a na nowszych wywalalo blad cos tam gfx bla bla.

 

Teraz wyszłt stery 419 i znowu ten błąd nvidia zamiast naprawić, to wrzucili do "znanych problemów" :D

 

Ps. No i jeszcze jeśli o tym OC mowa, to tak jak mowilem, mam znajomych ktorzy maja stockowe PC, zablokowane procki/niekrecone GPU, a i tak zdarzy im się crash.

Więc może macie racje że gra mocno testuje sprzęt, ale nie tylko o to chodzi.

 

48W3305.png

(u mnie był troche inny błąd, niz ten w opisie nvidii)

 

Swoja droga tyle solucji co sie juz naczytalem :D Modyfikacja rejestru, wylaczanie g-sync w inspectorze, zmiany zgodnosci aplikacji - ale to raczej same pierdy clickbaitowe, które nic nie dają.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim znajomym crashuje gre , z tego co wiem każdemu, karty gt740, gtx1070 , gtx1080ti , różne wersje sterownikow , starsze i nowsze , procesory amd fx, intel 8gen i 4gen . Ram ddr3 ddr4 , 8 , 16 I 32gb . Nie wiadomo tak na prawdę od czego to zależy, ja nie mam crashy nie wiem czemu . Windowsy 7 I 10 różne kompilacje. Jestem w gronie szczęśliwców nie mających problemów z gra :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wywala się gra. Serio..

 

Tylko to nieraz dziwne coś z zablokowany oknem ladowania. Ale od kad nie klikam gotowości w Party do puki wszyscy nie wyjdą z gry do lobby, to problem nie występuje.

 

Przy okazji, ludzie plują na AMD, spuszczają się na RTXy A tu jeszcze taką niespodzianką, prócz znanego problemu u nv

 

apex-legends-1080p_gtx-1660ti-review.png

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim znajomym crashuje gre , z tego co wiem każdemu, karty gt740, gtx1070 , gtx1080ti , różne wersje sterownikow , starsze i nowsze , procesory amd fx, intel 8gen i 4gen . Ram ddr3 ddr4 , 8 , 16 I 32gb . Nie wiadomo tak na prawdę od czego to zależy, ja nie mam crashy nie wiem czemu . Windowsy 7 I 10 różne kompilacje. Jestem w gronie szczęśliwców nie mających problemów z gra :).

Ja miałem wyłączone pamięć wirtualną w windows10 i crashowało po włączeniu na razie spokój, gra całkiem fajna chodzi fajnie, wszystko na max co się dało ustawić, fps co zauważyłem 40-75 mam włączone synchro i freesync, większość trzyma 60-75fps. Ściągam na ps4pro przetestuje jak tam działa i wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po włączeniu na razie spokój

 

To nie będzie plik stronicowania bo ja od początku mam wyłączony i gra działa jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie plik stronicowania bo ja od początku mam wyłączony i gra działa jak złoto.

Na jakim pc grasz i jakie masz ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4690K GTX980 16GB DDR3 SSD W10

Ustawienia każde.

Wyłączyłem stronicowanie i zobaczę idę potestować, ta gra wymaga jeszcze dużo poprawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra ma bardzo duże użycie gpu, wszystko na low, 1080p a i tak dobija do 80-90% co przy streamowaniu na gpu powoduje mi lagi na streamie czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęło wywalać grę po zmianie gpu.

GTX 1050 ti na gtx 1660 ti

Edytowane przez okapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wywala się gra. Serio..

 

Tylko to nieraz dziwne coś z zablokowany oknem ladowania. Ale od kad nie klikam gotowości w Party do puki wszyscy nie wyjdą z gry do lobby, to problem nie występuje.

 

Przy okazji, ludzie plują na AMD, spuszczają się na RTXy A tu jeszcze taką niespodzianką, prócz znanego problemu u nv

 

Mi od 2 dni nie wywaliło o dziwo mimo ze gralem troche gierek. A co do NV, to nie tylko ich problem, bo kumpel z ktorym gram, ma RX480 i crashe tak samo dostawał :D

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...