Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

McVrax

Telewizor do 2000 tyś.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taka szybką rozkminę na temat telewizorów w tej cenie - będzie on służyć głównie jako wyświetlacz, a smart Tv do ewentualnego obsługiwania netflixa - wolałbym się łączyć z lapkiem i przez niego współdzielić ekran bo wiem że w tej cenie nie kupie żadnego funkcjonalnego normalnie smart TV.

Nie wiem mam nadzieje że będzie szybki odzew bo teoretycznie z tego co się orientuje te promocje w media markt kończą się za dwa dni i pasuje to ogarnąć teraz jeśli mam liczyć na te straszne wyprzedaże na których pewnie i tak nic taniej nie kupie.

Co polecacie? Co macie może w domach?

To jest totalnie dolna półka telewizorów i chce żeby był jak najtańszy. Jeden warunek - obowiązkowo +50 cali im większy tym lepszy. Polecicie coś na szybko?

Z tego co mi wpadło w oko to ten tv: https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-50uk6300mlb i w sumie fajnie jakby był z oferty media markt bo mam go w miejscowosci obok, wiecie gwarancja odbiór etc.

Pozdrawiam z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips 50 6703 - nie wiem czy będzie dostępny w media markt, ale możesz sprawdzić.

Najpewniej ten Philips będzie miał lepszej jakości matrycę niż ten TV o którym napisałeś tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...