Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lamiwszy

Problem z telefonem albo mess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem zmienić telefon z samsunga s8 + na huawei mate 20 pro i pojawił się problem albo z messengerem tak mnie się wydaję nie mam opcji żeby automatycznie wszystkie zdjęcia jak i filmiki automatycznie się one zapisywały na moim telefonie w folderze jak to miałem na samsungu , chodzi o to że np. ktoś wysyła zdjecie mnie na priv i ono zostaje z automatu zapisane w mojej galerii na telefonie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W galerii w telefonie nic nie zapiszesz, po prostu spod jej poziomu masz podgląd wszystkich zdjęć z pamięci telefonu. Galeria to aplikacja a na niej zdjęć nie da się zapisać. Zapisane zdjęcia z messengera zapewne są w folderze dedykowanym. Wejdź sobie w galerie, wybierz interesujące Cię zdjęcie i wejdź w informacje o tym zdjęciu. Powinna być podana lokalizacja czyli miejsce na telefonie, gdzie ono się aktualnie znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordo to zależy od messengera to on własnie nie zapisuje tych zdjęć w docelowym folderze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...