Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Agromet

aktualizacja Z370 AORUS Gaming K3 pod i5-9600K 3.7 GHz 9M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie czy jest możliwość jeśli tak jak to zrobić ? ktoś się zna ? czy laik to zrobi ? czy w ogóle jest sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz aby ten procesor był obsługiwany przez płytę,należy zaktualizować BIOS.Gigabyte udostępnia odpowiedni program @BIOS,lub aktualizacja z pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz aby ten procesor był obsługiwany przez płytę,należy zaktualizować BIOS.Gigabyte udostępnia odpowiedni program @BIOS,lub aktualizacja z pendrive.

 

warto to wo gole robić ? czy wystarczy mi i5 8600k na te gierki które obecnie sa na rynku ?

 

 

a do aktualizacji płyty jest potrzebny procesor ? bo płytę już mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć procesor(9600K) który nie jest obsługiwany przez płytę to musisz zaktualizować ten BIOS.Jeśli chcesz mieć i5 8600K to nie ma potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć procesor(9600K) który nie jest obsługiwany przez płytę to musisz zaktualizować ten BIOS.Jeśli chcesz mieć i5 8600K to nie ma potrzeby.

 

ja rozumiem tylko czy się opłaca czy warto czy zauważę różnice nie jestem wymagającym użytkownikiem czasem chciałem w coś zagrać i ogólnie komp służy mi do internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś niezbyt wymagającym użytkownikiem to nie ma potrzeby aktualizacji,a procesor jak do internetu będzie nawet na wyrost,do gier też starczy a za jakiś czas możesz przecież zmienić na mocniejszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś niezbyt wymagającym użytkownikiem to nie ma potrzeby aktualizacji,a procesor jak do internetu będzie nawet na wyrost,do gier też starczy a za jakiś czas możesz przecież zmienić na mocniejszy model.

 

myślę ze nawet nie będzie potrzeby na lepszy więc zostaje przy i5 8600k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • FuryGPU - pojedynczy użytkownik opracował od podstaw własną kartę graficzną. Zaskakująco dobrze radzi sobie z grą Quake Ja mam wielki szacunek dla takich napaleńców, co ja umiem sam zrobić, ratuję stare komputery/laptopy/tablety/smartfony ze śmietnika i przywracam je do życia. Te które się nadają oczywiście  
    • Obie konstrukcje mają swoje zady i walety. Najlepiej przeanalizuj jakie masz potrzeby, popatrz testy i wybierz konstrukcje Ci odpowiadającą. Tutaj istotny jest indywidualizm. Podpowiem, że karta zielonych będzie lepsza do tytułów z RT.
    • Akurat panowie gram głównie na słuchawkach albo na głośnych głośnikach więc i tak nie słyszę chłodzenia więc raczej i tak jesli chodzi o chłodzenia to zostanę przy czymś za 200-300 zł max
    • U nas było powszechne oburzenie kiedy notorycznego oszusta z OLX skazano na 20 lat więzienia... takie kary powinny być za oszustwa/przestępstwa finansowe(w zależności od skali od kilku lat do nawet do dożywocia, jak w USA w przypadku piramid finansowych). Można się tylko domyślać ile tragedii życiowych spowodował taki bandzior(w białych rękawiczkach). Taki Marcin P. i jego małżonka nigdy nie powinni opuścić zakładu karnego.
    • No i to jest smutne, bo rozłożenie na lata pozwala myśleć, że pewnie pojawi się jakaś technologia, tanie magazyny ttd, Bo przy obecnych ja tego "net zero" nie bardzo widzę. Te jebnie, a jedyna dobra rzecz w tym, że pewnie nie dożyję najgorszego. Np. peerelowskie budownictwo (choć to z lat 90 nie lepsze). Wiadomo, można dokładać styropianu na ściany i lepsze okna, ale z wentylacją grawitacyjną czy układem pewnych rzeczy nie przeskoczysz bez wyburzenia i zbudowania na nowo. A tak mieszkają miliony ludzi. I nawet jak im pomontujesz pompy ciepła i sieć elektryczna tu uciągnie, to one będą ciągnąć gigawaty i z czegoś trzeba te gigawaty wygenerować, najwięcej w chłodnie i długie zimowe noce.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...