Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

darekp15

msi b450 mortar jakie pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem dziś płytę z tematu (nie wiem czy dobrze zrobiłem , miała być a-pro ale jest dosyć trudno dostępna a ta jest teraz w promocji na ALSEN w cenie 359 pln) no i teraz z braku większych środków chciał bym dokupić 2x4 gb ramu .

Zestaw będzie wyglądał tak

ryzen 5 2600 -do kupienia

msi b450m mortar -jest

ram ?

rx 570 4gb jest

chieftek ctp-450-12g jest(nie wiem tylko co z pinami pod procesor i grafikę bo z tego co widzę na płycie jest gniazdo na więcej niż 4 pin, a w karcie 8 pin a zasilacz ma 6 pin do grafiki)

proszę więc o poradę jakie pamięci kupić aby to wszystko chodziło jak najlepiej i oczywiście w miarę jak najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram minimum 2666mhz, najlepiej od Hyperx, lub G.skill bez końcówki kodowej "B" np. "GVKB", ewentualnie kości od ADATA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te można brać ? i jeszcze pytanko odnośnie tej płyty dobry wybór w tej cenie czy lepiej było czekać na b450 a-pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można je brać jak najbardziej. Obie płyty są takie same pod względem budowy, wyjątek to format i w związku z tym 3 gniazda pci-e mniej.

Tylko pamiętaj, że potem jak będziesz chciał 16gb mieć, to te musisz sprzedać i kupić 2x8gb. 4x4gb na Ryzenie to zły wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem o tym ale niestety na tę chwilę brak więcej środków , poza tym myślę że do tej karty tylko do full hd na jakiś czas powinno wystarczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...