Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radus19

Smartfon do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie kończy mi się gwarancja na Xiaomi Reemi Note 4 i go sprzedaję. Poszukuję nowego telefonu do 1000zł. Telefonu używam do SMS, dzwonienia, internetu, youtuba. Fajnie aby telefon miał dobrą baterie, bo ta w redmi note 4 wytrzymywała cały dzień katowania. Pozdrawiam i dziękuję za porady ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 5/6 mi a2 lite zenfone max pro M1 lub droższy M2, ewentualnie stary zenfone zoom s, chyba nie ma nic więcej z taką bateria w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak znów pójdę w stronę Xiaomi, bateria plus ciągłe aktualizację to jest duży plus. A może by tak pójść dla odmiany w S7 Edge? Trochę kusi mnie powrót do Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 w sumie, a papugować Decusa nie będę. Po prostu się zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie jeszcze S7 Edge lub S8, ale nie wiem czy warto tyle dopłacać bo w żadne gry nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung będzie dużym regresem jeśli chodzi o baterię nawet w wersji Edge. Popieram Decusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie jeszcze S7 Edge lub S8, ale nie wiem czy warto tyle dopłacać bo w żadne gry nie gram.

 

odpuść sobie serię S7. Jak trafisz zooma to bierz. Też ma amoleda, bdb aparaty, mega baterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decus dał Ci najbardziej optymalne telefon w granicy 1000zł. P20 lite za 999zł nie jest dobrym wyborem. Opcjonalnie jeszcze można rozważyć zwykłe Xiaomi Mi A2 (bez lite).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki więc będę szukał tych polecanych przez Decus'a:-) Jeśli będę miał jakieś pytania to napiszę, dziękuję wszystkim za poświęcony czas ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note ze Snapdragonem 625?

Jeśli ze Snapdragonem to nie warto wymieniać Note 4 obecnie jeszcze na nic z podobnej półki cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak snapdragon 625. Po prostu zaraz kończy mi się gwarancja, plus bon 500zł na zakupy W Euro RTV AGD. Więc dołożę może że 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, nie będę zakładał nowego tematu. Żoną szuka małego i dość wydajnego telefonu czy iPhone se będzie wystarczający?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet i do czego głównie telefon przeznaczony? Masz jeszcze z małych całą serię Compact od sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet to 1000zł, przeznaczenie ogólne SMS, aplikacje bankowe, YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była premiera (czy tam prezentacja) nowych Motoroli G7.

 

Wersja G7 Power ma baterię 5000 mAh, 4/64, Snap 632, wyświetlacz 6,2" o rozdzielczości HD+.

 

Rzuć na nią okiem, ma być dostępna za 899 zł i sam poważnie rozważam ten telefon (albo trochę starszą Motorolę One, pewnie będę zakładał temat za miesiąc z pytaniem na co lepiej się zdecydować) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zanim ta motka wyjdzie, to cena np. asusa zenfone max pro m2 zbliży się do 1k złotych a on ją deklasuje w każdym aspekcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czystym PC podają, że Motki mają być dostępne od 15 lutego ;)

 

Ale ten Asus to faktycznie kawał dobrego telefonu, będę miał go na oku za 1-2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Asusa chyba wezmę sam, 5k mAh bateria lepsza niż w moim redmi note 4 :-) a ten iPhone dla żony będzie dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cenisz sobie żywotność smartfona i ciągłe aktualizacje, to nie ma sensu odchodzić od Xiaomi. Wg mnie, aktualnie do 1000 zł najlepiej brać Redmi Note 6 Pro . Snapdragon 636, 4GB/64GB, aku 4000 mAh, aparaty znacznie skuteczniejsze niż w poprzednich odsłonach serii. W zasadzie, nie licząc braku NFC smartfon nie ma słabych punktów jeżeli weźmiemy pod uwagę cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do takich wymagań to najbardziej SE może być. Kwestia czy nie za mały ekran jeśli ma być oglądany YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Asusa chyba wezmę sam, 5k mAh bateria lepsza niż w moim redmi note 4 :-) a ten iPhone dla żony będzie dobry?

 

Nikt nie wspomniał, że siedzi tam aparat Sony IMX 486,, ten sam co np. w xiaomi mi A2 ;)

 

Edit

W asusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomniał, że siedzi tam aparat Sony IMX 486,, ten sam co np. w xiaomi mi A2 ;)

To dobrze czy źle? :E

 

Rynku telefonów w ogóle nie śledzę, chyba, że przychodzi czas wymiany.

 

Aktualnie z czwórki, którą rozważam (Moto One, Moto G7 Power, ASUS ZenFone Max Pro M1, ASUS ZenFone Max Pro M2) najbardziej przekonuje mnie ASUS ZenFone Max Pro M1 - cena niższa, niż M2, a do moich skromnych zastosowań to na luzie wystarczy na kolejne 2 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o m2 pisałem. I dobrze, mimo iż wg info w sieci robi słabe zdjęcia. Tylko czy słabe w porównaniu do czołówki czy swojego segmentu? Raczej to pierwsze ;)

Mi A2 xiaomi robi nawet dobre fotki.

A wygrywając Google cam z pixela można znacznie poprawić możliwości aparatu, gdzie w m2 asusie teoretycznie źle nie są.

 

M1 ma słabszy parat, po prostu on tam jest :) ale pomijając te kwestię to dobry fon w tej cenie.

 

M2 to poprawiona m1 a nie kolejna, inna generacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi a2 ma imx 376, drugi aparat to imx 486.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...