Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ranosz

Adobe Acrobat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

/Windows 7. service pack 1/

 

Mam problem z otwarciem dokumentów w pdf.

"Acrobat failed to load its Core DLL"

Odinstalowałem go i chciałem zainstalować na nowo ale instaluje sie do pewnego momentu,

polem wyskakuje komunikat ze istnieje już lepsza wersja

 

Pomysłu nie mam a potrzebuje pilnie otworzyć pdf.

próbuje przez przeglądarka internetowa ale jest pusta strona

 

Prosze o pomoc

post-605704-15495632872375_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj foxit, sumatra, itp

 

jeśli jest zainstalowany to musisz go najpierw usunąć - spróbuj jakiś program do usuwania typu iobit uninstaller albo revo uninstaller, itp

 

dlaczego komunikat po francusku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunalem juz wczesniej. jezeli sa jeszcze jakies pozostalosci to ja ich nie widze.

Poki co urzywam sumatry, ale moja zona nie jest zadowolona i musze jakos to naprawic

Komunikat po francusku bo stacjonyje we francji i przepraszam za brak polskich znakow ale urzwywam komputera w pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się kojarzy, bo trochę używałem, ale b. dawno temu - adobe jak zwykle zostawia pliki w folderach konta, tzn w folderze dane aplikacji i ustawienia lokalne\dane aplikacji - na 7-8, itd mogą się inaczej nazywać, np mogą być w roaming, itp - przejrzyj, i usuń wszystko z adobe - ale uwaga - może tam być także adobe flash, i inne programy adobe

 

sprawdź również w folderze common albo public w folderze users - to folder dla wszytkich kont - też tam jest dane aplikacji, itd, i tam mogą być jego foldery

 

jeśli mnie pamięć nie zawodzi był nawet specjalny programik do tego problemu, tzn usuwania śmieci po adobe, po acrobat w szczególności

 

ps - dane aplikacji w local, roaming mogą być ukryte, trzeba zaznaczyć pokaż ukryte w opcje folderów; u mnie np pozostał folder adobe w common\public albo all users - dane aplikacji, dla adobe air, choć odinstalowałem wieki temu

 

często instalator zapisuje dane instalacji i deinstalacji do pliczku uninst.dat, coś w tym guscie - sprawdź, czy jest w folderze acrobata, podejrzyj w notatniku, są tam wszystkie ścieżki, gdzie coś zapisuje i klucze rejestru; jeśli nie zainstalowany spróbuj rozpakować instaler, np 7z, i podejrzeć ten pliczek; ale acrobat może się nie rozpakować, bo używa własnych algorytmów pakowania, nie ogólnych; gdyby się rozpakował do folderu i był pliczek setup spróbuj uruchomić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...