Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BlOoWE

winrar - zbyt mało pamięci podczas wypakowywania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po ściągnięciu partu (1.19gb) i próbie wypakowania pojawia się komunikat "za mało pamięci". Otóż, folder "temp" przeczyszczony, sprawdzany na dwóch partycjach (NTFS), sprawdzany 3 programami do wypakowywania (winrar, 7zip, winzip), na każdym ten sam problem. Na drugim laptopie również owy problem. Ściągałem drugi raz, i nadal ten sam problem, jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięci jakiej konkretnie? Miejsca na dysku?

Sprawdź sobie, czy przypadkiem zamiast pirackiej gierki nie pobrałeś bomby dekompresyjnej ze stadem wirusów w odwodzie.

 

Jeśli brakuje miejsca na dysku systemowym, ustaw w programie do wypakowywania folder roboczy na folder, w którym masz pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się komunikat "za mało pamięci". Plik który pobierałem jest z tego forum, a dokładniej ten. Na dwóch partycjach mam ponad 300 gb, więc pamięci nie może brakować. W ustawieniach zmieniałem folder roboczy na całkiem inną partycję, niestety nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy part się wypakuje - dane potrzebne do rozpakowania mogą być w innym parcie, itd - ewentualnie przed rozpakowaniem programy muszą oszacować wielkość potrzebnej pamięci ram, ponieważ nie ma brakujących partów nie mogą tego zrobić, itp; ewentualnie spróbuj zmienić rozszerzenie z part np na rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowane na laptopie znajomego, identyczny błąd. Nie wiem czym to spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...