Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paweł0790

Logitech G305 - wyjęcie bocznych przycisków

Rekomendowane odpowiedzi

Czy takie coś jest możliwe bez uszkodzenia myszki i utraty gwarancji? Jestem leworęczny i one mi tylko przeszkadzają, jak gram to czasem małym palcem je wciskam przypadkowo i nie mogę się skupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam się z pytaniem, czemu nie mogę ustawić stałego koloru w mojej nowej myszce G403, chodzi o to że gdy wybieram interesujący mnie kolor po wyłączeniu programu myszka powraca do swojego neutralnego stanu, nie zapisując barwy WTF ??

 

nie czaje o co chodzi, coś jest nie tak z nią chyba, ustawie kolor w programie logitecha i jest np czerwona, a jak zamknę to robi się od razu biała + po dłuższej chwili świeci na seledynowo-niebiesko

 

w profilu mam wyłączone pulsowanie i inne duperele, więc to na pewno nie to bo kolor mam ustawiony że ma być stały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączaj programu, problem solved.

 

 

50zł się należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam się z pytaniem, czemu nie mogę ustawić stałego koloru w mojej nowej myszce G403, chodzi o to że gdy wybieram interesujący mnie kolor po wyłączeniu programu myszka powraca do swojego neutralnego stanu, nie zapisując barwy WTF ??

 

nie czaje o co chodzi, coś jest nie tak z nią chyba, ustawie kolor w programie logitecha i jest np czerwona, a jak zamknę to robi się od razu biała + po dłuższej chwili świeci na seledynowo-niebiesko

 

w profilu mam wyłączone pulsowanie i inne duperele, więc to na pewno nie to bo kolor mam ustawiony że ma być stały

 

Nie powinno tak być. Ustawiłem u siebie, że logo jest wygaszone, świeci jedynie scroll na czerwono. Zapisałem ustawienia i odinstalowałem program. Wszystko zostało zapamiętane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ją otworzyć, jak podgrzejesz ślizgacze heatgunem albo suszarką do włosów, śruby są pod spodem. Nie ma żadnej plomby.

Ja w swojej poprawiłem boczne przyciski, bo za bardzo "wpadały" jak na mój gust, w porównaniu do g203 z której się przesiadałem, a to w zasadzie identyczna mysz tyle że na kablu.

Po złożeniu nie do poznania że coś było robione. Tylko ten klej ślizgaczy na zimno mocno trzyma więc bez podgrzania nie odkleisz ich bez uszkodzenia/odkształcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...