Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ZajebioSSa

Pliki .bat nie uruchamiają się!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, nie mogę uruchomić plików z rozszerzeniem bat. Posiadam Windows 10, a problem zauważyłem przy pliku który uruchamia serwer minecrafta. Był zrobiony w notatniku, ale dotychczas (ostatnio go uruchomiłem początkiem stycznie) działał bez zarzutu. Próbowałem uruchomić ww plik przez konsole cmd, ale nie wiem czy dobrze to robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki .bat mają to do siebie, że niekoniecznie działają niezależnie, tylko odwołują się do jakiś konkretnych plików czy aplikacji.

Upewnij się czy przez ten czas nie zmieniła się u Ciebie struktura plików, do których może .bat odwoływał się w przeszłości.

Gdy wkleisz zawartość .bat do CMD, to powinien się wyświetlić efekt wykonanej operacji w postaci błędu, jeśli coś poszło nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki .bat mają to do siebie, że niekoniecznie działają niezależnie, tylko odwołują się do jakiś konkretnych plików czy aplikacji.

Upewnij się czy przez ten czas nie zmieniła się u Ciebie struktura plików, do których może .bat odwoływał się w przeszłości.

Gdy wkleisz zawartość .bat do CMD, to powinien się wyświetlić efekt wykonanej operacji w postaci błędu, jeśli coś poszło nie tak.

 

Wkleiłem zawartość pliku .bat do cmd i dostałem taki komunikat:

'java' is not recognized as an internal or external command,

operable program or batch file.

 

Może to być problem z javą? Chociaż sam Minecraft się uruchamia, a też jest przecież na javie.

 

Edit.

Luncher Minecrafta się aktualizował przed uruchomieniem ww pliku .bat. Ale nigdy nie było z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...