Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bossix84

PsStore, biblioteka bardzo wolno działają

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem (ps4 pro) z działaniem sklepu PsStore, mojej biblioteki gier itd. Mianowice kiedy wchodzę w sklep PS to potrafi się ładować w nieskończoność.

To samo kiedy wchodzę w swoją bibliotekę tytułów i klikam na interesujący mnie tytuł to czekam w nieskończoność aż się załaduje okno gdzie następnie będę mógł kliknąć na "pobierz".

Jedyne co zauważyłem to, że kiedy w ustawieniach konsoli kliknę na "testuj połączenie internetowe" to wszystko się odwiesza na jakiś krótki czas i wtedy szybko jestem w stanie dodać interesujące mnie tytuły z biblioteki do pobierania lub na szybko przejrzeć sklep PS.

Moje połączenie internetowe to około 100-150Mbps pobieranie i 6Mbps wysyłanie. Typ NAT 2.

Konsola jest połączona z routerem za pomocą kabla.

Dodam jeszcze że moje konto PS4 utworzyłem jeszcze jak mieszkałem w UK i teraz korzystam z niego po powrocie do Polski.

Miał ktoś podobny problem i jest w stanie mi pomóc w tym denerwującym przypadku?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim prosiaku menusy też ogólnie zacinają fest, i gdzieś czytałem że to problem dysku a nie łączności, nie wiem od czego to zależy, ale czasem wszystko chodzi płynnie, a czasem się zacina jakby w środku jakaś integra siedziała. Często korzystam z netflixa czy hbo, youtube, i wchodzenie do zakładki tv też czasem skutkuje brakiem ikon, tak jakby folder się nie ładował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dysk zawalony? Ile wolnego?

Około 50-100gb wolnego przez większość czasu. Menusy chodzą wszystkie płynnie (konsola ma 2 miesiące) , jedynie te które wymagają połączenia z internetem właśnie się tak zawieszają.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, dodatkowo u mnie ciężko wczytywało nawet obrazki gracza czy te po zdobytym trofeum (a mam internet 700/700 Mb/s).

Po kontakcie z supportem Sony, pomogło otwarcie odpowiednich portów w routerze. Prześlij mi swój adres e-mail, to przy okazji puszczę ci info jakie otrzymałem. Może się przyda.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...