Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szerak

ALE Z WAS BURAKI sam Jestes przereklamowany a nie SE700i!

Rekomendowane odpowiedzi

WIecie co Panowie jestescie wielkimi burakiami którzy się uczą jeszcze zapewne w liceach i gimnazjach! Jak czytam wasze posty to mi nie dobrze. Piszecie ze SE k700i jest przereklamowany, jest beznadziejny, nic w nim nie ma itd. A co ci brakuje w tym telefonie? SYMBIANA????? A ty wiesz chociaz co to jest? A potrafisz z niego korzystać? Potrafisz wykorzystaćw 100% taki telefon z takim oprogramowaniem? Wątpie! Bo jestes pewnie gnojkiem siedzącym w dresie w szkolnej ławce piszacym smsy do pokemonów. Aparat cyfrowy ci nie pasuje? Kup se prawdziwy aparat - ja taki mam minolta z3, nie bawię się w zdjęcia takim gównem jak ma telefon. Odtwarzacz MP3? Za mało ci pamięci? Kup se na allegro juz za 150zl 256mb - odtwarzacz,ja sobie kupiłem sony nw-e95 i nie mam takich problemów dzieci, k**** jesteście beznadziejni. Przereklamowana to jest nokia!!! k***** przereklamowana, każdy szczyl każdy dres ma mokro jak widzi taki telefon. A najbardziej syfiaste są siemensy.

Podniecacie się tym gownem,żal mi was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi zal Ciebie, synku

nie potrafisz wyrazic rzeczowo swojego zdania, tylko musisz sie poslugiwac bluzgami, zeby lepiej zabrzmialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przereklamowana to jest nokia!!! k***** przereklamowana, każdy szczyl każdy dres ma mokro jak widzi taki telefon. A najbardziej syfiaste są siemensy.

Podniecacie się tym gownem,żal mi was

zylka Ci peknie. a to zdanie jest iscie godne eksperta :lol2: masz k700i, Twoje kolega przeczytal ze jest do bani i sie plujesz? idz sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WIecie co Panowie jestescie wielkimi burakiami którzy się uczą jeszcze zapewne w liceach i gimnazjach! Jak czytam wasze posty to mi nie dobrze. Piszecie ze SE k700i jest przereklamowany, jest beznadziejny, nic w nim nie ma itd. A co ci brakuje w tym telefonie? SYMBIANA????? A ty wiesz chociaz co to jest? A potrafisz z niego korzystać? Potrafisz wykorzystaćw 100% taki telefon z takim oprogramowaniem? Wątpie! Bo jestes pewnie gnojkiem siedzącym w dresie w szkolnej ławce piszacym smsy do pokemonów. Aparat cyfrowy ci nie pasuje? Kup se prawdziwy aparat - ja taki mam minolta z3, nie bawię się w zdjęcia takim gównem jak ma telefon. Odtwarzacz MP3? Za mało ci pamięci? Kup se na allegro juz za 150zl 256mb - odtwarzacz,ja sobie kupiłem sony nw-e95 i nie mam takich problemów dzieci, k**** jesteście beznadziejni. Przereklamowana to jest nokia!!! k***** przereklamowana, każdy szczyl każdy dres ma mokro jak widzi taki telefon. A najbardziej syfiaste są siemensy.

Podniecacie się tym gownem,żal mi was

Czy jak powiem, ze sie z nim zgadzam dostane bana?????

Nie chce wojny z moderatorem :D :D :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee co to bylo :rotfl:

 

Dziecko dostalo na mikolajki neo w promocji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eee co to bylo :rotfl:

 

Dziecko dostalo na mikolajki neo w promocji :]

 

Ano pewnie ... znów wysyp .... sam mam k700i i uwazam ze zły nie jest ale idealny tez nie :) telefon jak telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WIecie co Panowie jestescie wielkimi burakiami którzy się uczą jeszcze zapewne w liceach i gimnazjach! Jak czytam wasze posty to mi nie dobrze. Piszecie ze SE k700i jest przereklamowany, jest beznadziejny, nic w nim nie ma itd. A co ci brakuje w tym telefonie? SYMBIANA????? A ty wiesz chociaz co to jest? A potrafisz z niego korzystać? Potrafisz wykorzystaćw 100% taki telefon z takim oprogramowaniem? Wątpie! Bo jestes pewnie gnojkiem siedzącym w dresie w szkolnej ławce piszacym smsy do pokemonów. Aparat cyfrowy ci nie pasuje? Kup se prawdziwy aparat - ja taki mam minolta z3, nie bawię się w zdjęcia takim gównem jak ma telefon. Odtwarzacz MP3? Za mało ci pamięci? Kup se na allegro juz za 150zl 256mb - odtwarzacz,ja sobie kupiłem sony nw-e95 i nie mam takich problemów dzieci, k**** jesteście beznadziejni. Przereklamowana to jest nokia!!! k***** przereklamowana, każdy szczyl każdy dres ma mokro jak widzi taki telefon. A najbardziej syfiaste są siemensy.

Podniecacie się tym gownem,żal mi was

 

Znasz bajkę o wężu?? :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyawalj z tego forum prosze moderatora o usuniecie jego konta zasmieca tylko forum

 

wyawalj z tego forum prosze moderatora o usuniecie jego konta zasmieca tylko forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buraczane buraki :E

 

Ten text mnie rozbawił... Takiego typka to ja jeszcze nie widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzają sie ludzie i parapety ale ten gostek to ........ bez kometarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zarzają sie ludzie i parapety ale ten gostek to ........ bez kometarza

 

to nawet nie jest parapet :E

 

Nie wiem czemu miało służyć założenie tego topic'u??

 

Może "buraczany burak" chciał żebyśmy go zjechali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...