Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Konik_90

Płyta główna Intel 210882

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

 

Muszę dobrać do płyty głównej z tytułu, procesor oraz pamięć RAM w celu jakiegokolwiek przyśpieszenia pracy komputera.

 

Problem w tym, że nie mogę znaleźć informacji jaki procek i RAM ta płyta obsłuży.

 

W programie Everest informacje na temat płyty głównej są ,,Nieznane" jedyne jej ID.

 

Na płycie widnieje jednak oznaczenie 210882

 

Procesor jaki obecnie jest w niej wmontowany to DualCore Intel Pentium D 820, 2800MHz, natomiast pamięć RAM jest widoczna na zdjęciu.

 

Czy płyta ta obsłuży każdy procesor pod gniazdo 775? Jaki RAM byście polecili. Pomyśleć też nad dyskiem SSD, czy w przypadku tej płyty nic nie da jego zakup?

 

 

 

Pozdrawiam!

post-135676-1549825547881_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już temat tak jak radziłeś. Jeśli nikt się nie odezwie zakupie pewnie to co wysłałem w linkach, tyle, że nie kojarzę tej firmy Nanya.... :/

BIOS już mam, pozostaje jedynie pytanie co z dyskiem? Czy jest sens szukać jakiegoś SSD ?

Obecny dysk to Seagate Barracuda 7200 80GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ssd, to nie są jakieś duże koszta, a komfort pracy znacznie się poprawi. Szukałbym czegoś najtańszego [sata2 Ciebie ograniczają] - klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli płyta bez problemu obsłuży dysk SSD nie ograniczając jego prędkości?

Kupię zapewne jakiś 120GB SSD a tą 80 zostawię jako magazynowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...