Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adam332

RTX 2060 problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proszę o zdiagnozowanie problemu. Kupiłem kartę RTX 2060 do pracy z zestawem MSI x470 + AMD Ryzen 5 2600 + 16 Gb pamieci 3200.

 

Niestety Płyta i procek poszły do reklamacji bo mam z nimi problem a w mizędzyczasie kupiłem RTX 2060.

 

Postanowiłem odpalić i sprawdzić ( nie grać :) tymczasowo kartę na kompie z podzespołami :

 

Procek Q8300 + pamieć 4 Gb. + zasilacz Fractal integra 500 W.+ płyta Asus P5G41T-M

 

Kamp pracuje na codzień na karcie Radeon 6800. Niestety na Rtx 2060 komp daje obraz do momentu instalacji starowników. Po instalacji starowników brak obrazu.

 

Po resecie obraz biosu wyświetla się do momentu jak zaczyna się ładować windows. Pomiana karty na radeona lub odpalenie z zintegorowanej grafiki daje znów obraz i wszystko jest ok.

 

Czy ten komp po prostu nie jest w stanie uciągnąć tej karty i czekać cierpliwie na porót lepszych podzespołów z reklamacji czy odsyłać kartę ? Otrzymałem ją w ostatni Piątek więc mam jeszcze prawie dwa tygodnie na odesłanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wygląda na zasilacz...nie ma wystarczająco mocy by napędzić kartę jak zaczyna być obciążona w momencie ładowania sterowników windowsa...pewnie w trybie awaryjnym się odpali :), ale to nie rozwiąże w żaden sposób problemu z zasilaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. Mam w drugiej obudowie Chieftec ATX 750W 80+ BRONZE (BDF-750C) w więc najwyzej podmienienie i sprawdzę. Wrócę z odpowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety podmiana zasilacza nic nie dała . Objawy bez zmian. Co dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zmiana sterowników na nieco starsze

2. Wadliwy egzemplarz karty (tutaj najlepiej byłoby skoczyć do sklepu i podpiąć inną RTX 2060).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios masz najnowszy do tej płyty asusa? jeśli nie to wgraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...