Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raiders

MSI B450 Gaming plus -problem z audio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z instalacją ,a właściwie z działaniem AUDIO .

 

Pobieram sterowniki z tej strony https://pl.msi.com/Motherboard/support/B450-GAMING-PLUS#down-driver&Win10%2064 ,zakładka ON Board Audio Driver dla W10 64bit . Nie zależnie co pobiorę i zainstaluje to nie mam dzwięku na słuchawkach tylko jakieś trzaski ,popiskiwania co 2-3 min .

 

Ale na monitorze głos jest tyle ze tam idzie przez HDMI Nvidia HIGHT definition Audio .

 

Jak odinstaluje stery DDU od dźwiękówki to głos na słuchawkach jest normalny ,ale dość cichy i płaski .

 

Nie wiem już w czym jest problem instalowałem wszystko chyba co się da ,trochę mnie to irytuje bo nie mam jak grać na słuchawkach :) .

 

Czy to uwalona zintegrowana dzwiękówka czy tylko problem soft ?

 

 

 

Rozważam już zakup jakiej karty dźwiękowej ,mam xonar DG ale jest na pci :/ a płyta ma tylko PCIe :P...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Masz wybraną kartę dźwiękową w "otwórz ustawienia dźwięku" >speakers(realtek high definition audio)?

2 Spróbuj pobrać ze strony Realteka najnowsze stery, producenci płyt rzadko udostępniają najnowsze.

3 Próbowałeś innych słuchawek/głośników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 nie widzę tej opcji : panel sterowania -dzwwięk ..

 

2 pobierałem nic to nie dało

 

3 słuchawki na 100% sprawne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w końcu poszło nie wiem za którą próbą ..ale udało się zainstalować stery . Nie wiem co było przyczyną

 

Szału nie ma na integrze .... pod gry trzeba będzie kupić jakąś dzwiękówkę .

 

Edit:

I nie działa .. odpaliłem gre BF V i wywaliło stery :mad2: :mad2:

 

 

Czyli wiem już co wywala stery , zrobiłem restart głos był odpalam BF V wywala stery audio . co z tym fantem robić :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...