Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Neki

Monitor 24 całe TN 144hz 700-1000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam brat chcę zmienić monitor na 24 cale TN 144hz i żeby freesync obsługiwał gsync. Możecie coś polecić bo w monitorach aż tak bardzo rozeznany nie jestem.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam brat chcę zmienić monitor na 24 cale TN 144hz i żeby freesync obsługiwał gsync. Możecie coś polecić bo w monitorach aż tak bardzo rozeznany nie jestem.

 

Pozdro

za 849 zł mac AOC które ma matrycę VA i spełnia wymagania obsługi na Nvidii.

https://www.x-kom.pl/p/435742-monitor-led-24-269-aoc-c24g1-curved-czarny.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy odpalisz na tym gsync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do tematu z racji że AOC C24G1 nie jest dostępny w komputroniku i niestety tylko ten sklep wchodzi w rachubę to możecie coś polecić? Jak cena 1000zl to będzie za mało to może ja do 1300zł powiększyć tylko że musi to być w komputroniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisali ze z tym AOC działa :)

Kto ,gdzie pisał ? Teoretycznie gsync powinien działać na każdym monitorze freesync a tak nie jest .Bo nawet jak się da włączyć gsync to nie działa poprawnie bo są migotania obrazu a nawet zanikanie (czarny ekran)

 

Wracamy do tematu z racji że AOC C24G1 nie jest dostępny w komputroniku i niestety tylko ten sklep wchodzi w rachubę to możecie coś polecić? Jak cena 1000zl to będzie za mało to może ja do 1300zł powiększyć tylko że musi to być w komputroniku

To może coś z listy nvidii monitorów compatybilnych z gsync .. acer xfa240 ,AOC G2590FX (PX) ....

 

Sam stoję przed zakupem monitora i chyba pójdę w tego acera xfa240 bo to sprawdzony pewniak jeśli chodzi o gsync i działanie . Z drugiej strony zakup czegoś "lepszego" na własną rękę i przetestowanie .Lista compatybilnych monitorów ma być powiększana ,ale zastanawia fakt ze z obecnie 500 przetestowanych tylko 12 działa poprawnie :o:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To monitor dla brata a on dużych wymagań nie ma byle kolory ładne były i 144hz prześle mu tę dwie propozycje. Ja sam ostatnio zakupiłem monitor Aorus-a długo też szukałem i jestem mega zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym MSI rozumiem że gsync poprawnie działa ? Bo jakby nie patrzeć 200zl. Więcej i matrycą VA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym MSI rozumiem że gsync poprawnie działa ?

Kupiłem ten monitor parę dni temu, miałem jednak martwe piksele i zwróciłem. Monitor mimo niskiej ceny prezentuje się dobrze, plastik dobrej jakości, brak tandety a matrycy VA to dobra czerń kolory zbliżone do TN. Piszę informacyjnie dla osób takich jak jak poszukujących konkretnych informacji : G-Sync jest kompatybilne od 15.01.19 z Freesync wg. internetów monitor działa w tej technologi dobrze u mnie jednak pojawiły się regularne błyski przy włącznym g-sync z kartą 1060 raziło w oczy.

 

Komentarz z xkom ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ,gdzie pisał ?

Słyszałem od ludzi z pcmonitors że działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówił acer xfa240 w weekend dam relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówił acer xfa240 w weekend dam relacje

 

Czekam na info bo też coś zamówić muszę.. A zastanawiam się nad AOC G2590fx lub PX ale tylko że względu na "bezramkowść" albo tym acerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro u niego będę więc dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro u niego będę więc dam znać

I jak wrażenia ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat zadowolony z acer xfa240 freesync dziala pod g-sync. Trochę zastrzeżeń miał do jakości wykonania czuć plastikiem ale nie oszukujemy się w tej cenie tak jest. Jak najbardziej na plus monitor do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...