Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sigmarus

Prośba o sprawdzenie Logów z FRST, problem z wirusem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z jakimś wirusem... Chrome ciągle uruchamia mi nowe karty z dziwnymi stronami. Komp w miarę świeży, ja także wiem co robie i nie "latam" po dziwnych stornach.

ADWCleaner nie pomaga:(

 

Logi z FRST :

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}

FirewallRules: [TCP Query User{8B563AA3-101F-4D39-82B8-6AB34BEF2F73}C:\vida\jdk\jre\bin\javaw.exe] => (Allow) C:\vida\jdk\jre\bin\javaw.exe Brak pliku

FirewallRules: [uDP Query User{D0EF581A-E1F5-45F6-A249-3997B820765B}C:\vida\jdk\jre\bin\javaw.exe] => (Allow) C:\vida\jdk\jre\bin\javaw.exe Brak pliku

FirewallRules: [TCP Query User{7099D4FB-A09C-411C-96F5-46BB450A8F1A}C:\vida\jdk\bin\java.exe] => (Allow) C:\vida\jdk\bin\java.exe Brak pliku

FirewallRules: [uDP Query User{3578E0F0-9C07-4DA6-9525-600CE4293079}C:\vida\jdk\bin\java.exe] => (Allow) C:\vida\jdk\bin\java.exe Brak pliku

FirewallRules: [TCP Query User{C6DB6EC0-A084-4B41-9194-DA59F9F77ED5}C:\program files (x86)\dearmob\5kplayer\5kplayer.exe] => (Block) C:\program files (x86)\dearmob\5kplayer\5kplayer.exe Brak pliku

FirewallRules: [uDP Query User{B2DD913C-EF01-4BBB-8F8B-DB4326A9DC42}C:\program files (x86)\dearmob\5kplayer\5kplayer.exe] => (Block) C:\program files (x86)\dearmob\5kplayer\5kplayer.exe Brak pliku

HKU\S-1-5-18\...\Run: [] => [X]

S2 PaceLicenseDServices; "C:\Program Files (x86)\Common Files\PACE\Services\LicenseServices\LDSvc.exe" -u https://activation.paceap.com/InitiateActivation [X]

EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

 

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

F.

 

 

Dzięki za odpowiedź

 

Niestety ale miałeś racje , wszystko jest czyste i ta akcja nic nie pomogła :(

Chrome nadal otwiera za każdym razem głownie strone mixer.com...

Przywrocenie ustawień fabrycznych Chrome też nic nie dało.

 

Macie może jeszcze jakieś inne pomysły?

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To związane jest z jakąś grą.

Przeinstaluj Chrome, a jeśli i to nie pomoże, to zostawisz Chrome jaki domyślną przeglądarkę, ale nie będziesz z niej korzystał.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...