Forum PCLab.pl: Router Lte - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Router Lte Router LTE z Antenami zewnętrznymi

#1 Użytkownik jest niedostępny   ziom890 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 11 Luty 2019 - 21:23

Witam! Potrzebuję dobry router Lte. Wczoraj zamówiłem internet LTE w plusie mam nadzieję że dobrze zrobiłem ale nie jestem pewien. U mnie na wsi jeżeli chodzi o LTE jest tylko nadajniki Aero2 wyczytałem że to niby plus i zaryzykowałem. Teraz potrzebuję router do którego podłącze antenę zewnętrzną aby polepszyć zasięg LTE oraz drugą antenę zewnętrzną aby rozciągnąć wifi w promilu 120m. Czy jest taki sprzęt jak to jest z tymi routerami skąd mam wiedzieć kiedy gniazdo w routerze służy do polepszenia zasięgu LTE a kiedy do polepszenia rozgłaszania wifi czy jest router który ma obydwie te możliwości czy to zależy jaką antenę wybiore

#2 Użytkownik jest niedostępny   Greg666 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 12 Luty 2019 - 05:13

Większość routerów LTE ma tylko zewnętrzne anteny do LTE, a WiFi jeśli nawet jak Asus 4G-AC68U to są na stałe i ich nie odkręcisz. Asus 4G-AC53U ma tylko odkręcane anteny dwie do LTE.

Mam wątpliwości, że stacja bazowa Aero2 to Plus i, że akurat z ta stacja bazową się połączy. U mnie są dwie stacje bazowe Aero2 i jak pytałem w Plusie zawsze odpowiadają nie musi być stacja bazowa zielona na mapce BTSearch Plusa, żeby nasze LTE działało tylko z naszych nadajników. Ja takiego nie mam więc się w to nie bawię. Życze powodzenia z lejkami Plusa, szykuj się na mniej niż 1Mb/s po wykorzystaniu limitu bo takie mają zapisy.

#3 Użytkownik jest niedostępny   ziom890 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 12 Luty 2019 - 08:17

W takim razie jaka sieć to Aero2?

#4 Użytkownik jest niedostępny   mattpl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Luty 2019 - 08:18

Podaj miejscowość i ulicę. Plus to bardzo kiepski wybór. Co do Aero2 i LTE1800 i LTE900 to się połączysz ale w dzień na pewno będzie zapchane.

#5 Użytkownik jest niedostępny   Greg666 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 14 Luty 2019 - 08:59

Zobacz postziom890, o 12 Luty 2019 - 08:17, napisał(a):

W takim razie jaka sieć to Aero2?

Aero2 to Aero2, a nie żaden Plus. Nie wiem gdzie takie bzdury wyczytałeś.

Zobacz postmattpl, o 12 Luty 2019 - 08:18, napisał(a):

Podaj miejscowość i ulicę. Plus to bardzo kiepski wybór. Co do Aero2 i LTE1800 i LTE900 to się połączysz ale w dzień na pewno będzie zapchane.

Pesel i numer buta publicznie tez ma podać?

Plusa nie bierz bo pożałujesz bardziej niż zdajesz sobie sprawę. Oni kochają nabijać ludzi na kasę tymi limitami. Za te ich bez limitu powinni dac im kare z miliard złotych bo to po prostu tak żałosne nabijanie ludzi, że w pale się nie mieści.

Strona 1 z 1