Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SoulOfBookQQ

Zestaw komputerowy: Gaming/Streaming ~15 tyś.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam zakupić nowy komputer przeznaczony głownie do wszelkich najnowszych gier oraz pod streaming. Zestaw planuję nabyć pod koniec lutego lub na początku marca.

Chciałbym uzykać pomoc w dobraniu podzespołów wraz z obudową. Chciałbym, aby zestaw zawierał:

 

Intel core i9-9900k, RTX 2080ti, 2 szybkie dyski SSD jeden mniejszy na system, drugi wiekszy głownie na gry (przynajmniej 1TB), bardzo wydajne chłodzenie, zasilacz z zapasem z "najwyższej półki", 32GB szybkiej pamięci RAM, budowa chroniąca przed kurzem i sierścią.

 

Monitor, który zamierzam zakupić pod ten zestaw - Asus PG279Q

 

Przeznaczona kwota jest w przybliżeniu, może to być zarówno mniej jak i trochę więcej w zależności od tego czy warto.

 

W razie jakiś wątpliwości proszę pytać. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobo z390 gigabyte aorus pro albo master.

Ramu nie wiem po co Ci tyle ale np G.SKILL 32GB 3000MHz Trident Z CL15

SSD Crucial 500GB 2,5" SATA SSD MX500 + Samsung 1TB 970 EVO lub brać cruciala 250gb

cooler Noctua NH-D15

PSU Seasonic 750W Focus Plus 80 Plus Gold

Case Fractal Design Define R6 TG

 

dzięki, a jakaś propozycja od kogo/jaki RTX 2080ti? bo jest kilka dostępnych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony taka propozycja:

 

https://www.x-kom.pl/lista/g1s70t1z9 - gry ktore tam są sie przecenia na 1 grosz jak dodasz do koszyka.

 

Co do zestawu:

 

- topowa płyta Z390 z potężną sekcją zasilania

- zasilacz z najwyższej półki

- bardzo solidna, przestronna i przewiewna obudowa

- najlepszy powietrzny cooler na CPU

- SSD 8200 Pro pod system, drugi Plextor na kościach MLC pod gry (w bardzo fajnej cenie swoją drogą jest jak na 1TB i MLC)

- RTX 2080 Ti z bardzo dobrym chłodzeniem - są tańsze modele, ale jak już wydajemy tyle kasy na karte to 200-300 zł w tę czy tamtą chyba bez sensu oszczędzać

 

Można poszukać taniej czesci w innych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony taka propozycja:

 

https://www.x-kom.pl/lista/g1s70t1z9 - gry ktore tam są sie przecenia na 1 grosz jak dodasz do koszyka.

 

Co do zestawu:

 

- topowa płyta Z390 z potężną sekcją zasilania

- zasilacz z najwyższej półki

- bardzo solidna, przestronna i przewiewna obudowa

- najlepszy powietrzny cooler na CPU

- SSD 8200 Pro pod system, drugi Plextor na kościach MLC pod gry (w bardzo fajnej cenie swoją drogą jest jak na 1TB i MLC)

- RTX 2080 Ti z bardzo dobrym chłodzeniem - są tańsze modele, ale jak już wydajemy tyle kasy na karte to 200-300 zł w tę czy tamtą chyba bez sensu oszczędzać

 

Można poszukać taniej czesci w innych sklepach.

 

Super, wszystko wygląda bardzo dobrze. Myślę, że taki zestaw będzię mi odpowiadał. Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jeszcze zgłoś się na maksymalnie 2-3 dni przed zakupem, bo może dostępność części się jakoś zmieni zanim będziesz kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...