Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yampik

:) PEN 2TB prawie za darmo :D

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba odzaluje i wezme dysk przenosny zeby zobaczyc jakie cuda kryja sie w srodku :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ürün sağlam ve 2 TB kapasiteli fakat satışta USB 3.0 olduğu söyleniyor. Ama gelen ürün USB 2.0 dır. Bu aldatmaya girmektedir. USB 2.0 olarak satışa çıkarılsaydı sorun olmazdı.

Produkt jest solidny i ma pojemność 2 TB, ale mówi się, że jest sprzedawany w standardzie USB 3.0. Ale produkt jest USB 2.0. To wprowadza w błąd. Jeśli został wystawiony na sprzedaż jako USB 2.0, nie byłoby problemu.

.

 

W sumie można by było zaryzykować zamiast dysku 2,5 cala do TV...ale nie a ma się co łudzić co do 2TB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie polecam tańszych pendrive'ów o zadeklarowanej wartości - kiedyś kupiłem zwykły 16GB USB 2.0 za 3-4 dolary, użyłem go dosłownie kilkanaście razy i... padł :). Ostatni chciałem kupić jakiś "lepsiejszy" USB 3.0 64GB do WindowsToGo (z uwagi na sensowne IOPS nawet tańszych nośników) ale... Coś mi mówiło że będzie podobna przygoda i lepiej dołożyć te parę groszy :). Zresztą ostatnio miałem kupić kartę pamięci 32GB i tak naprawdę cena była minimalnie większa w PL niż na Ali czy gdziekolwiek indziej więc ostatecznie nie kupuję już żadnych nośników pamięci z niepewnego źródła - ostatnio był to dysk M.2 2242 128 GB ale tylko dlatego że cena zakupu z kuponem to było 120 PLN, a najtańsze w PL kosztowały ok. 180-200 PLN w owym czasie. I tak się boję że padnie lada moment :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko idzie z Hongkongu. Naprawdę myślicie że to będzie działać? Wystarczy zrobić mały research w sieci. Opinie sa takie że większość przesyłek nie dociera albo że wykonanie jest koszmarne. Pieniądze ściągają z karty. Nie podają ani NIP ani Regon, ani numeru konta bankowego ani telefonu. Dla mnie sklep widmo. Pośrednik dla chińskich produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na Aliexpress kupisz to samo z płatnością przez PayPal. Scam jest znany od lat, stary pendrak 8-16GB USB2.0 który podaje pojemność 2TB ale po zapisaniu 8-16GB poprzednie dane automatycznie znikają, są nadpisywane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na Aliexpress kupisz to samo z płatnością przez PayPal. Scam jest znany od lat, stary pendrak 8-16GB USB2.0 który podaje pojemność 2TB ale po zapisaniu 8-16GB poprzednie dane automatycznie znikają, są nadpisywane :E

Stary numer :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko idzie z Hongkongu. Naprawdę myślicie że to będzie działać? Wystarczy zrobić mały research w sieci. Opinie sa takie że większość przesyłek nie dociera albo że wykonanie jest koszmarne. Pieniądze ściągają z karty. Nie podają ani NIP ani Regon, ani numeru konta bankowego ani telefonu. Dla mnie sklep widmo. Pośrednik dla chińskich produktów.

 

ale to jest wiadomoe. Mnie jedynie ciekawi co siedzi w dysku przenosnym. Czy beda slynne śruby + pendrak :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...