Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CrapNygga

używany do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Chciałbym zakupić sobie nowy telefon. Służył mi on będzie jedynie do przeglądania internetu (max 3-5 kart w chrome), ewentualnie czasami zagrania kilka meczy w mobile legends.

Czy oneplus 3T w naprawdę dobrym stanie (nie ma rysek, jedynie tył telefonu jest trochę porysowany ale i tak nosi się przecież Etui) za 550zł to dobry deal?

 

Jeśli nie - jaką używkę do 800zł polecacie? Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

@Edit źle się wyraziłem

pisząc "nowy" miałem na myśli dla mnie nowy telefon. Chodzi mi po prostu o zmiane telefonu a mój budżet to około 800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Piszesz, że chciałbyś kupić sobie nowy telefon do przeglądania netu i jakiejś tam gierki i wskazujesz starego, używanego op3t.

Najlepszy dla Ciebie będzie NOWY asus Max pro m1 za wlasnie 800zl.

Wydajny, do gier i netu będzie ok, do tego nowy, z gwarancją i potężna bateria.

 

Ew cokolwiek innego z baterią że 4k mah, snapem 6xx, 4gb ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru nie ma tego asusa w tej cenie .

 

Za to można kupić spokojnie Redmi Note 5 64GB i ten telefon polecę , wydajny , z dobrym ekranem i baterią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem Asusem że względu na baterie. Jak nie ma go za 800 to ten redmi reż będzie ok. Tak samo jak A2 lite i inne.

Wymagania żadne, jedynie bateri powinna być jak największa bo przeglądarka zżera chyba najwięcej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie z chin ściągnąć za 700 zł Moto Z2 Force.

https://www.pepper.pl/promocje/moto-z2-force-edition-zota-464-snap-835-coolicool-129933

Tylko jak mieszkasz w Wawie to lepie zamówić do rodziny w innym mieście bo Ci z dużym prawdopodobieństwem Vat dowalą. Płać PayPalem to jakby był jakiś problem to da się zwrot kasy zorganizować.

 

Nietłukący się ekran, Snap 835, świetny ekran, NFC*, B20, znośny aparat - ogólnie bardzo spoko telefon - brat go ma.

Jedyna większa wada to taka sobie bateria, można dokupić plecki moto mods z dodatkową baterią za 300 zł oryginalne, albo sobie z chin jakiś zamiennik taniej ściągnąć.

 

*Tak jak piszą w komentarzach na Pepperze, aby działało poprawnie google Pay trzeba wgrać europejskie oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Max Pro M1 ale jest niewiele słabszy Asus Zenfone Max M2 za 799zł. U mnie na kanale możesz zobaczyć pierwsze wrażenie, pełny test do końca tygodnia. Xiaomi Redmi Note 5 to też dobra propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Piszesz, że chciałbyś kupić sobie nowy telefon do przeglądania netu i jakiejś tam gierki i wskazujesz starego, używanego op3t.

Najlepszy dla Ciebie będzie NOWY asus Max pro m1 za wlasnie 800zl.

Wydajny, do gier i netu będzie ok, do tego nowy, z gwarancją i potężna bateria.

 

Ew cokolwiek innego z baterią że 4k mah, snapem 6xx, 4gb ram.

 

 

Petru nie ma tego asusa w tej cenie .

 

Za to można kupić spokojnie Redmi Note 5 64GB i ten telefon polecę , wydajny , z dobrym ekranem i baterią.

 

 

Rzuciłem Asusem że względu na baterie. Jak nie ma go za 800 to ten redmi reż będzie ok. Tak samo jak A2 lite i inne.

Wymagania żadne, jedynie bateri powinna być jak największa bo przeglądarka zżera chyba najwięcej baterii.

 

 

Możesz sobie z chin ściągnąć za 700 zł Moto Z2 Force.

https://www.pepper.pl/promocje/moto-z2-force-edition-zota-464-snap-835-coolicool-129933

Tylko jak mieszkasz w Wawie to lepie zamówić do rodziny w innym mieście bo Ci z dużym prawdopodobieństwem Vat dowalą. Płać PayPalem to jakby był jakiś problem to da się zwrot kasy zorganizować.

 

Nietłukący się ekran, Snap 835, świetny ekran, NFC*, B20, znośny aparat - ogólnie bardzo spoko telefon - brat go ma.

Jedyna większa wada to taka sobie bateria, można dokupić plecki moto mods z dodatkową baterią za 300 zł oryginalne, albo sobie z chin jakiś zamiennik taniej ściągnąć.

 

*Tak jak piszą w komentarzach na Pepperze, aby działało poprawnie google Pay trzeba wgrać europejskie oprogramowanie.

 

 

Nie ma Max Pro M1 ale jest niewiele słabszy Asus Zenfone Max M2 za 799zł. U mnie na kanale możesz zobaczyć pierwsze wrażenie, pełny test do końca tygodnia. Xiaomi Redmi Note 5 to też dobra propozycja.

 

 

 

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałeś cytować wszystkich postów ;)

 

Moto G7 power jeszcze. Ona chyba 800zl ma kosztowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...