Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Alexondre

MSI GTX 980 4G @ Asus Strix 1080 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wnosze sie z zamiarem przesiadki z wysluzonego GTX 980na nowsza generacje GPU. Do kupienia mam Asus Strix 1080Ti za 2200 zl (maj 2018). Jednak pytanie brzmi czy nadal warto sie ladowac w serie 10xx kiedy DLSS/RT wkracza powoli ale jednak tak jak w BF5 DLSS bedzie dostepny jeszcze dzis.

 

Reszta configuracji w podpisie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe RTX2070 są po 2100PLN a ty chcesz za 2200PLN kupić używaną gtx1080TI? szkoda mi to nawet skomentować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować 2070 kiedy jest 2080 ?? szkoda mi nawet o tym pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe RTX2070 są po 2100PLN a ty chcesz za 2200PLN kupić używaną gtx1080TI? szkoda mi to nawet skomentować :E

Szkoda to ciebie komentować. Trollujesz każdy temat o GPU. Ile dostajesz od nV za tak namolny lobbing ich cudownych rtxów?

Jakbyś kolego nie wiedział to nadmienię, że 1080ti jest kartą porównywalną do rtx 2080, a nie rtx 2070 od którego jest 30% mocniejszy, nie mówiąc już o 3GB vram więcej.

Jakoś nie widzę rtx 2080 w cenie 2200zł. Kiepski trolling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie szukal nie widze 2080 w cenie nizszej niz 829 euro. Przegladajac internet napotkalem sie z wieloma opiniami ze warto przeczekac serie 20xx @ 1080ti lub tez ze nie warto. Dlatego pytanie czy roznica 250 euro a konto 2080/1080Ti (obie asus strix) jest warta DLSS/RT przy jednoczesnie "zblizonej" wydajonosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda to ciebie komentować. Trollujesz każdy temat o GPU. Ile dostajesz od nV za tak namolny lobbing ich cudownych rtxów?

Jakbyś kolego nie wiedział to nadmienię, że 1080ti jest kartą porównywalną do rtx 2080, a nie rtx 2070 od którego jest 30% mocniejszy, nie mówiąc już o 3GB vram więcej.

Jakoś nie widzę rtx 2080 w cenie 2200zł. Kiepski trolling.

 

równie dobrze mogłbym ci zarzucić że trollujesz tu bo masz karton pokoparkowych pascali na zbyciu :E

 

gtx1080ti jest około 10% mocniejszy od rtx2070. na razie. z czasem przewaga stopnieje. więc jaki jest sens kupić starą już technologicznie używkę o 10% wydajniejszą i 5% droższą?

 

relative-performance_1920-1080.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manipulacja screenami w 1080p to coś co najbardziej lubię :thumbup:

 

Testy pewnie standardowo wykonane na refencie 1080Ti który wyciąga 1650 MHz, większość sztuk sklepowych robi 1850-1900 MHz z pudła i wtedy 2070 daleko w tyle ;)

 

Jakbym nie szukal nie widze 2080 w cenie nizszej niz 829 euro. Przegladajac internet napotkalem sie z wieloma opiniami ze warto przeczekac serie 20xx @ 1080ti lub tez ze nie warto. Dlatego pytanie czy roznica 250 euro a konto 2080/1080Ti (obie asus strix) jest warta DLSS/RT przy jednoczesnie "zblizonej" wydajonosci.

 

DLSS nie jest warte żadnej dopłaty, obraz w rozdzielczości 4K jest renderowany w 1440p + dołożony AA przez deep learning z tensorów, wniosek jest prosty, jak na razie w benchmarku Final Fantazy XV widać ogromny shimmering na DLSS i nie ma to nawet startu do prawdziwego 4k, także czas magii się skończył, emejzingów też nie ma ;)

 

Jak by ktoś miał wątpliwości co się w 1440p potrafi dziać

 

ShareX_DisconnecT__2019-02-12_15-53-06_IMG-1231__a5c805d2-d30a-4b79-a96e-979c6b2148e8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manipulacja screenami w 1080p to coś co najbardziej lubię :thumbup:

 

kolejny Kali, jak test w 1080p to manipulacja, jak w 4k to już by było cacy

 

na tym forum niezły lobbing idzie w utrzymanie ceny pokoparkowego złomu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny Kali, jak test w 1080p to manipulacja, jak w 4k to już by było cacy

 

na tym forum niezły lobbing idzie w utrzymanie ceny pokoparkowego złomu

 

Zmień broszurki, może w końcu NV wypłaci Ci większe honorarium i przestaniesz emanować bólem 4 liter.

 

Lobby koparek lata mi koło dupy, nie mam z tym nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...