Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

djmarcin87

Europa Universalis 2/3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Jestem fanem drugiej części Europa Universalis. Chciałbym w scenariuszu Fantazja stworzyć w edytorze scenariuszy własne państwa startowe w innych regionach, jak to zrobić? Normalne podstawianie tradycyjną metodą w edytorze nie da rady bo potem wyskakuje błąd przy odpalaniu scenariusza. Scenariusz jest zmodyfikowany do celów kolonizacyjnych i przypuszczam, ze w tym jest pies pogrzebany. Czy jest jakiś na to sposób bez triku z wasalizacją nowego państwa i rozpoczęcia nim rozgrywki na save'ie?

Drugie moje pytanie dotyczy trzeciej części gry. Czy jest w niej edytor scenariuszy tak bym mógł zrobić własny świat tzn. ustawić na mapie kraje, wojska, edytować wartości prowincji(dochód, religie, kulture) itd) i inne potrzebne rzeczy według mojego życzenia tak jak ma to miejsce w 2 części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trójce edytora nie było.

Co do dwójki to niestety nie pomogę. Ledwie ją pamiętam, choć graficznie podobała mi się najbardziej.

 

Jak coś to w czwórce jest edytor nacji choć to już pewnie wiesz ;)

 

Edyta: Zaraz, przypomniało mi się że do trójki był jakiś mod umożliwiający swobodną edycję państw, ale nigdy go nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...