Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dans12949

Drukarka Laserowa do 300/400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję jakiejś tanie w eksploatacji drukarki laserowej (mono) ale też nie jakiegoś mega słabego urządzenia które mi się rozleci po roku. Drukuję około 200-250 stron miesięcznie i mam dość wymian tuszy co miesiąc w mojej starej drukarce hp atramentowej. Co byście mi polecili w cenie 300/400 zł Najlepiej żeby drukarka posiadała stosunkowo tanie tonery (ewentualnie dobrej jakości zamienniki w przyszłości) i wiadomo że im więcej wydrukowanych kartek na jednym tonerze tym lepiej.Jeżeli też macie drukarki Czekam na waszą pomoc. Z tego co ja wyczytałem w internecie to dużo osób poleca BROTHER HL-1222WE oraz brother Hl-1210We

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat coś do 250 MAX,

 

Co sadzicie o XEROX PHASER 3020B warty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Xserox jest bardzo tani w zakupie (znalazłem nawet za 240zł) a to oznacza że trzeba liczyć się z wyższymi kosztami eksploatacji.

W tym wypadku oryginał to koszt ponad 220 złotych przy standardowej wydajności ok. 2300 stron. Pod tym względem większość Brotherów czy nawet HP wypadnie lepiej. Czasami lepiej dopłacić więcej za urządzenie a cieszyć się niższymi kosztami druku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...