Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

_stach_

Internet na tydzien od sieci komorkowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przebywam za granica i bede niedlugo w Polsce przez tydzien. Kwestia jest taka ze beda ze mna dzieci, zona i chcialbym abysmy mogli korzystac z internetu w nowo nabytym mieszkaniu podczas remontu. Znalazlem oferte w Play 20 zl za tydzien korzystania z internetu po wpisaniu kodu (mam karte play wiec moge to zrobic i zaplacic). Pytanie - czy ten internet bedzie mozna wykorzystac do przeslania do tableta (dla dzieci) i laptopa, który zabierzemy? Mam telefon - One Plus 3T. Czy ten telefon moze dzialac jako modem z karta Play?

Jak to zrobic?

Z góry dziekuje za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej nowej ofercie sa natychmiastowe lejki takze nie polecam kompletnie jak bedzie wiecej danych ciagniete.

Cena pakietu to 20 zł, opłata jest pobierana przy aktywacji.

Tydzień bez limitu GB z pełną prędkością do 30 GB, potem prędkość ograniczona.

Lejek ci sie wlaczy odrazu po 30gb.

 

 

Kupujesz taki starter play-starter4g.jpg

 

Szukasz na necie bo w sklepach juz nie ma, doladujesz starter 9zl za 5zl i ci starczy na tydzien. Wlaczasz dzien bez limitu za 4zl i ci to dziala 2dni a rano sie wylacza tak mniej wiecej 5/8.

 

 

Co do telefonu to tak, mozesz zrobic router i go rozsylac dalej. Tylko patrz czy masz w danym miejscu zasieg lte z nadajnikow playa w danym miejscu bo play internet na karte nie korzysta z roamingu innych sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Jezeli chodzi o limit pobierania danych to 30 GB powinno wystarczyc na tydzien. Chodzi o Netflix dla dzieciaków i jakies www dla nas (moze tez troche netflix).

Znalazlem w ustawieniach telefonu opcje modemu. Wiem ze moge aktywowac w playu to kodem i pobiera 20 zeta z mojego stanu konta. Mysle ze powinno dzialac w Gdansku osiedle Osowa? (praktycznie samo centrum teog osiedla).

Czy sam zasieg sieci nie wystarcza czy musi byc LTE dostepne? Mam nadzieje ze Gdansk Osowa ma LTE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki bardzo. Sprobuje juz jutro wykupic internet (potrzebuje do soboty nastepnego tygodnia). Zapewne nie bede w stanie sprawdzic czy dziala bo bede na roamingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...