Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Art385

Wzmak/ampl stereo do 3k zł

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam pytanie bo najwyraźniej mój HK powoli zaczyna zdychać :kwasny: Znaczy przestaje mi grać jeden kanał raz na kilka dni, wcześniej myślałem, że któryś opek jest niestabilny a to piec dogorywa. Na razie przepiąłem na drugą parę wyjść i śmiga ale może się okazać, że któregoś dnia może się okazać, że od dziś gramy w mono :E i tak sobie patrzę i myślę, że Yamaha AS-701 wygląda zaiste zacnie i przytuliłbym taki piecyk bo ma wszystko i nawet dedyk wyjście pod suba. Recenzje zachęcające wygląd w pytę cena fantastyczna nic tylko brać. No ale warto zapytać czy może macie polecić inną krowę? Normalnie kupiłbym HK990 ale nima nigdzie a na rynku wtórnym ceny są w stylu "no chyba pojb****" :lol2: Nie pozostaje więc nic innego jak poprosić was o inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na drugiej parze wyjść działa to może po prostu trzeba zregenerować/wymienić przekaźnik? Po za tym jakie masz kolumny? Czemu chcesz kupić nowy, dość drogi wzmacniacz który jest dość przeciętny i niczym się nie wyróżnia w swojej cenie? Czemu chcesz przeznaczyć 3 tysiące na nowy wzmacniacz do dość przeciętnych kolumn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde rzeczywiście xD aczkolwiek wolę się zabezpieczyć i wiedzieć czego szukać na promkach amazonu w razie co, a upusty czasem są kosmiczne. Jeśli chodzi o kolumny to je zwyczajnie lubię. Na farta kiedyś wyszło, że podłączone pod tor dla droższych grajków zaczęły plumkać całkiem spoko i tak już zostały, a został mi tor pod Aelity 3, które oddałem tylko suba zostawiłem bo do 5k i tak nic lepszego nie było, co oblatuje na dobrym poziomie i muzykę i filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabezpiecz się nowym przekaźnikiem za 10 złotych lub po prostu to rozbierz, przeczyść blaszki, dognij, będzie lepiej stykać :P Moim zdaniem bez sensu jest inwestować w nowy wzmacniacz do tego zestawu, możesz w tej cenie kupić bardzo dobrą używkę lub coś używanego podobnej klasy w znacznie niższej cenie. Nowy wzmacniacz za 3k będzie zazwyczaj jak używka za 1000zł lub niewiele więcej. Natomiast twój wzmacniacz jest prawdopodobnie sprawny, nie ma co szaleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja bardzo często zawijam na promkach sprzęt i pobawię się miecha i gonie dalej z zyskiem. Dzięki za info ale poprosiłbym jednak o alternatywy do AS-701, bo nie chce iść na łatwiznę przytulając nada, który gra spoko ale jest masakrycznie paskudny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukać wzmacnaicza pod Aelity 3?

Napisz pierw jakiego dźwięku szukasz bo tam można polecać różna konstrukcje nie wiedząc do czego dążysz.

Swoją drogą Yamaha czy NAD ma przeciętne opinie wśród doświadczonych audiolubów których znam. Szedł bym w coś bardziej wyrafinowanego i tu mam na myśli marki mniej popularne a lepsze jak Thule, Advance Acoustuc, Audiolab, Atoll czy Myryad.

W takich bardziej egzotycznych urządzeniach znajdziesz na pewno więcej wyrafinowania o ile dążysz tą drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...