Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adrian339

Potrzeban szybka pomoc, kto sie zna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze to na szybko bo potrzebuję natychmiastowej pomocy. Zaznacze, że wcześniej składałem TAKI SAM zestaw i wszystko działało. Do rzeczy. po złożenia takich części:

 

AMD ryzen 1600x

Gigabyte B450M DS3H

ramy hyperx ddr4 3000mhz

grafika testowa gtx 450 ( ale staroć :D )

 

PC włącza się, przez chwile jest okienko małe HDMI, takie wicie, zanim się karta włączy co lata do okoła ekranu. Później jakby wykryło kartę robi się czarny ekran i nic. Wcześniej składałem taki sam zestaw ( TAKI SAM ) i wszystko było ok. główny podejżany to płyta główna. Owa płyta ma pasek led który świeci na pomarańczowo gdy jest włączona w tym przypadku pasek nie świeci. Co o tym myślicie ? Potrzebuej szybkiej pomocy i z góry dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze zasilacz ( tracens valeo 3 700w ) jakis syf ale modularny, gdy odłączę kabel zasilania 2x 4PIN od procesora to jest taki sam objaw. ( nie jestem wyposażony w miernik )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień karte graficzną, zrób clear CMOS, wygraj najnowszy bios.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karte zmieniałem na gtx 570, zrobiłem clear, biosu nie wgram z wiadomych przyczyn :(

 

ramy przekadalem tez, jakby procka nie czytało, mimo, ze w ten płytcie każdy, nawet najstarszy bios czyta ryzena 1600x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karte zmieniałem na gtx 570, zrobiłem clear, biosu nie wgram z wiadomych przyczyn :(

 

ramy przekadalem tez, jakby procka nie czytało, mimo, ze w ten płytcie każdy, nawet najstarszy bios czyta ryzena 1600x

Spróbuj odpalić na jednej kości RAM.

Grafe też przełóż do innego slotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karte zmieniałem na gtx 570, zrobiłem clear, biosu nie wgram z wiadomych przyczyn :(

 

ramy przekadalem tez, jakby procka nie czytało, mimo, ze w ten płytcie każdy, nawet najstarszy bios czyta ryzena 1600x

PINy na CPU nie uszkodzone?

 

Sprawdz tez z innym zasilaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakamuflowany, tak tez robilem, nic nie jest uszkodzone, wszystko jest nowe poza zasilaczem i karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...