Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jazon1970

dokładanie pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem kompa z płytą główną Gigabyte B360 HD3 (4 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 3 M.2, 4 DDR4 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN) z dwoma kościami pamięci GOODRAM IRDM 8GB Czarny [2x4GB 2400MHz DDR4 CL 15-15-15 512x8 DIMM]

wczoraj kupiłem te same dwa i dołożyłem do dwóch wolnych slotów. kiedy włączyłem grę wyskoczył mi niebieski ekran z błędem

kiedy wyciągnąłem z powrotem te nowo zakupione kości i zacząłem grać wszystko poszło normalnie. jeszcze spróbowałem wsadzić pamięć goodram irdm 8gb czarny 1x8gb 2400mhz ddr4 cl15 1.2v dimm i też wyskoczył mi ten sam błąd

proszę o pomoc czy to płyta główna coś z nią nie tak ?

opis błędu

system servise exception

źródło problemu wcifs.sys

https://www.microsoft.com/stopcode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś i teraz się pytasz... teraz to już masz RAM w kompie to sam sprawdzaj jak Ci to działa. Będziesz wiedział na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to pytanie zadane bez ładu i składu troszeczkę ale tłumacząc to na prosto pewnie chodzi o to że ma w dualu 2x4GB i chciał dołożyć na 16GB i dokupił kość 8GB i co lepiej było zrobić? wziąć drugą parę dual 2x4GB bo by np.lepiej to współpracowało niż jedną 8GB.Nie wiem czy jego płyta obsługuje Quad Channel czy triple bo piszę na szybko bez sprawdzania tego ale jeśli tak to lepiej by było dokupić drugie 2x4GB a jeśli nie to i tak chyba 2x dual by było lepsze niż to triple czy jak się to zwie.Pomijając że zaraz ktoś napisze że zapełni miejsce i już nie dołoży kości to napiszę że zanim zacznie brakować 16GB pamięci to niektórzy z was zmienią całą platformę parę razy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...