Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Miganie tekstur w grach/GTX760

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas tak czy dopiero jak się nagrzeje?

Sprawdzałeś w innym sprzęcie?

 

Jak jesteś przygotowany na to że w razie niepowodzenia trzeba z niej będzie zrobić brelok to spróbuj ten myk z piekarnikiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cały czas tak jest, jak pozmieniam napięcia to mniej tego jest.Sprawdzałem na innym pc, jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś jakieś ustawienia w sterownikach od karty graficznej? Osobiście miałem takie coś przy tej karcie graficznej jak za bardzo kombinowałem w sterownikach albo z powodu wadliwej wersji sterowników dla tej karty graficznej. Upewnij się że nie ma to związku z sterownikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak textury sie kaszania to gpu siada spróbuj najpierw dać w msi afterburner power limit na maxam, może przejdzie.

 

Jak nie przejdzie to trzeba będzie kupic nową kartę graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować zbić trochę taktowania na rdzeniu i pamięciach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak textury sie kaszania to gpu siada spróbuj najpierw dać w msi afterburner power limit na maxam, może przejdzie.

 

Jak nie przejdzie to trzeba będzie kupic nową kartę graficzną.

Niekoniecznie. Mi tak robiło w bf3 miesiąc po kupieniu. W moim przypadku wina była po stronie sterowników. Później aż do sprzedaży nie miałem problemów. Oczywiście może tak się stać że GPU faktycznie siada, dlatego napisałem żeby się upewnił co do sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak karta nagle zaczyna sypać artefaktami to nie wina sterownika do tego karta już stara ile ma 4 lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...