Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

StefanGoryczy

Drukarka EPSON TM-C3500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakiś czas temu zakupiłem drukarkę drukarkę EPSON TM-C3500 w celu zaoszczędzenia pieniędzy przy drukowaniu metek do sprzedawanych produktów.

Zaznaczam, że nie jestem osoba oblataną w temacie.

 

W internecie wyczytałem, że koszty druku da się obniżyć jeszcze bardziej, poprzez napełnianie kartridży samodzielnie, natrafiłem też na taki filmik reklamowy jakiejś (chyba) niemieckiej firmy:

 

Być może ktoś z użytkowników wie czy coś takiego da się kupić w Polsce i jeśli tak, to gdzie? Ewentualnie czy istnieją jakieś punkty które zajmują się uzupełnianiem kartridży?

Byłbym też wdzięczny za naświetlenie mi do czego jest potrzebny ten reseter na filmiku, facet mówi w nim że to pierwszy krok który trzeba zrobić, ale ni tłumaczy dlaczego, to jest niezbędne?

Szukałem informacji samodzielnie ale to wszystko do czego dotarłem.

 

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto o taką usługę zapytać w punktach stacjonarnych z tuszami/tonerami. Napełnianie samemu często obarczone jest ryzykiem: drukarka często nie widzi tuszu lub traktuje go jako pusty. Koszty druku obniżysz przede wszystkim zamiennikami warto sprawdzić np. activjety które gwarantują podobną wydajność co oryginały a i jakość druku jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...