Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RasTaK

RasTaK - Project Infinity

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam nowy projekt , Infinity gdyż ten projekt się szybko nie skończy a będzie ulepszany z każdą chwilą

 

Plan jest stworzyć kolosa o wymiarach 75x65x35cm w całości z aluminium ewentualnie dodam szkło hartowane , wnętrze

obudowy wypełni 6 chłodnic BlackIce SR2-480MP w konfiguracji push pull z wentylami EK Vadar RGB i dual loop , z hardware zostanie to co jest

 

AMD 2950x

2x GTX 1080ti

32GB G.Skill TridentZ RGB

ASUS x399 Zenith Extreme

Corsair HX1200i

 

Chwilowy problem był z wyborem wentylacji ale po długich rozmowach z Sławkiem doszedłem do takiego frontu (niżej projekt)

20d8aed76ae3d699med.png

Jak to mówią spełniaj swoje marzenia , więc kupiłem dodatkowo frezarkę CNC z polem roboczym 1.5m x 2m aby w 100% wszystko wykonać samemu

mam nadzieję że jakoś to wyjdzie i że w miarę możliwości będę dodawał dużo fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? no to 5 gwiazdeczek

MADNESS! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Case Labs kolos budki MAGNUM o gigantycznym potencjale łyknięcia stada chłodnic LC znikły bo firma została ubita przez wredne zagrania Tt

to nie koniec takich konstrukcji jak widać :)

Na placu boju został full alu custom case i tu mamy pro ligowy przykład podejścia do tematu.

 

Zazdraszczam frezarki CNC big size...widziałem co kupiłeś i oczki mi się zaświeciły.

 

Dawaj rendery bo tylko smak robisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj model frezarki jak możesz

Bazą był KMA Grand Central 1520 tyle że dodano parę gadżetów na zamówienie chociażby wrzeciono o mocy 7.2kw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią spełniaj swoje marzenia , więc kupiłem dodatkowo frezarkę CNC z polem roboczym 1.5m x 2m aby w 100% wszystko wykonać samemu mam nadzieję że jakoś to wyjdzie i że w miarę możliwości będę dodawał dużo fotek

To się nazywa "no compromise" :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testy w PLEXI , DREWNIE i MDF już były dziś odpalę mgłę olejową i zrobi się testy w aluminium

 

5f37a9147efe87f7med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...