Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MeFiu ;*

Co po G5S Plus do 1400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie posiadam G5S Plus ale chce wymienić na coś z większym wyświetlaczem, zastanawiam się nad Zenfone 5 lub G7 Plus (warto dopłacić? podobne parametry). Smartfon będzie używany wiadomo do dzwonienia, czasami jakieś zdjęcie i dużo muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 5 aktualnie jest za 1100zl w komputroniku i to świetna oferta. G7 to nowość, ceny będą nieadekwatnie wysokie na starcie.

Zobacz sobie oppo rx17 neo. Też nowość, ale jakże inna niż pozostałe ;)

Jeszcze Asus ZenFone Max pro m2. Też bdb oferta, ogromna bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz może czy wielkość smartfonu jest istotna, przejrzyj ostatnie wątki o smartfonach do 1500zł na forum, było ich kilka, chyba nie ma sensu powtarzać dyskusji od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Petru23 za odpowiedź, pomyśle nad tym ZenFone Max Pro M2 w wersji z 6GB RAM'u, xtn przecież pisałem, że chce coś z większym ekranem i szukam telefonu do 1.4k nie do 1.5 ale przejrzę ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj przejrzyj, bo sporo tam tańszych fonow niż 1,5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Petru23 za odpowiedź, pomyśle nad tym ZenFone Max Pro M2 w wersji z 6GB RAM'u, xtn przecież pisałem, że chce coś z większym ekranem i szukam telefonu do 1.4k nie do 1.5 ale przejrzę ;d

No widzisz takie czasy, że wielkość ekranu nie jest współmierna do wielkości smartfona. Wszystko zależy od designu przedniej powierzchni, czy np. czytnik linii papilarnych jest pod ekranem, czy na tyle/boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

lekki offtop

Z tym się niestety nie zgodzę do końca bo pomimo świetnego screen to body ratio to producenci jak w amoku zwiększają ten screen na potęgę. Telefony w tych czasach w większości przypadków są duże lub ogromne. Rozumiem że jest zapotrzebowanie na duże ekrany, no ale bez przesady niech chociaż jakaś skromna część producentów zrobi 5 - 5,5 cała z małymi ramkami, przy zachowaniu odpowiedniej jakości podstawowych funkcji smartfona. Please ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 5 za 1100zl jest super nie widzę sensu dopłacać do Moto g7 plus . Zenek jest dodatkowo bardzo kompaktowy jak na swoją wielkość ekranu . Aktualnie go testuje . Aparat w swojej cenie bardzo dobry . Audio czysta przyjemność zarówno na słuchawkach jak na głośnikach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos też na zenfone 5 ze względu na to co oferuje patrząc przez pryzmat jego ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Petru23 za odpowiedź, pomyśle nad tym ZenFone Max Pro M2 w wersji z 6GB RAM'u, xtn przecież pisałem, że chce coś z większym ekranem i szukam telefonu do 1.4k nie do 1.5 ale przejrzę ;d

Xiaomi Pocophone F1 1300zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocophone F1 ma dużo gorszy aparat od Zenfone 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie ten sam poziom, wg dxomark (sprawdź składowe punktacji). Ale brak mu stabilizacji, którą zenek posiada.

 

Z tym, że poco to telefon nastawiony na wydajność i nic poza tym. Wsadzili do średniaka topowy procesor, reszta jest przeciętna. To jak potrzebujesz fejmu na przerwie chwaląc się wynikami antutu. Za 1300zł jest sporo lepszych fonów, jeśli nie w głowie nam wyniki procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocophone F1 ma dużo gorszy aparat od Zenfone 5?

Po wgraniu pixel kamery juz robi lepiej niz asus z tym samym modem,kamera jest identyczna Jak w pixelu 3 tylko bez stabiliZacji Tzeba uwazac Jak robic zdjecia) I innych pierdol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco ma bardzo dobry aparat jak na te 1300zł. Spokojnie można go równać do Zenfone 5Z nawet. Do tego o wiele lepszą wydajność od Zenfone 5(bez z) i wsparcie. Jeśli brak NFC i plastik nie przeszkadza to dobra opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu pixel kamery juz robi lepiej niz asus z tym samym modem,kamera jest identyczna Jak w pixelu 3 tylko bez stabiliZacji Tzeba uwazac Jak robic zdjecia) I innych pierdol.

 

pixel 3, poco i 5/5z mają ten sam sensor sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź g7 plus lub zenphone 5z ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocophone F1 ma dużo gorszy aparat od Zenfone 5?

 

W dzień niemal to samo, kwestia jedynie kolorów, w nocy zenfona pewnie na plus dzięki stabilizacji. Za to aparat przedni w poco klase wyżej aniżeli zenfone. Poza tym zenfona wyswietlacz i glosniki a poco wydajnosc i bateria. Kwestia piorytetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam Max Pro M2, zrobił na mnie na razie dobre wrażenie a pomoglibyście mi dobrać etui i szkło na niego? Znalazłem takie: https://allegro.pl/oferta/pancerne-etui-karbon-asus-zenfone-max-pro-m2-szklo-7785002498 i jeszcze: https://mobitop.pl/product-pol-1661-Futeral-Carbon-Asus-Zenfone-Max-Pro-M2-ZB631KL-czarny-szklo-hartowane.html ale nie znalazłem żadnych opinii na temat sklepu. Ładowarkę z funkcją szybkiego ładowania wybrałem taką: https://allegro.pl/oferta/ladowarka-aukey-pa-t9-z-quick-charge-3-0-wwa-fv23-6065241966#aboutSeller

 

EDIT: Zamówione z mobitopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...