Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kaczorix25678

Problem z kierownicą Tracer Zonda

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy! Około 2 lata temu otrzymałem kierownicę Tracer Zonda. Grałem nią w ETS 2 przez jakieś kilka miesięcy, a potem kurzyła się w szafie. Używałem jej ostatnio w listopadzie lub grudniu 2018, żeby sprawdzić czy działa i wszystko było sprawne. W tym tygodniu jako, że mam ferie to stwierdziłem, że mogę zagrać w jakąś grę. Spróbowałem ETS 2 i jakoś nie chciała działać. Sprawdziłem menedżer urządzeń i spis urządzeń - system jej nie widzi, dioda zasilania na kierownicy się nie świeci. Próbowałem reinstalowywać sterownik - nie pomogło. Zmieniałem port USB i tez nic to nie dało. Jak coś to najprawdopodobniej nie jest to wina kierownicy bo na komputerze brata działa (świeci się dioda zasilania, a to już coś). Jeśli ktoś mógłby pomóc, byłbym bardzo wdzięczny. (Inne gry, w których chciałem użyć kierownicy: DIRT 2, DIRT 3, TDU, TDU 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda kierownica pasuje do wszystkich samochodów... :lol2::E

Przeinstaluj sterowniki USB płyty głównej i sprawdź aktualizacje do powyższych gier. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda kierownica pasuje do wszystkich samochodów... :lol2::E

Przeinstaluj sterowniki USB płyty głównej i sprawdź aktualizacje do powyższych gier. :hmm:

Dzięki spróbuję, ale jak na razie znalazłem jakąś starą kierownicę logitecha, która działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...