Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Greg666

Jak sprawić, żeby dostawca usługi e-mail uznał, że SPAMuje z innego konta?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym z jednego konta e-mail wysłać tyle e-maili, żeby wywołać efekt SPAM-owania, który spowoduje, że zablokują mi ten drugi e-mail. Jak to zrobić Nie chodzi tu o szkodzenie komuś tylko ciekawość jak to się robi i czy wystarczy raz wysłać nie wiem 1000 maili czy co trzeba wykonać, aby zablokowali e-mail?

 

Wiem, że kiedyś były podobne tematy bo wujek Google wyszukał, ale w żadnym nikt nie napisał co i jak to się robi, żeby na swoich kontach e-mail u różnych dostawców maila spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maile raczej nie są blokowane, ale trafiają na czarną listę antyspamową. Ty sobie wysyłasz maile, a one po prostu nie dochodzą. W przypadku różnych darmowych usług może to być też złamanie regulaminu, co będzie skutkowało blokadą konta. Tutaj musisz po prostu poczytać regulamin usługi email.

 

Google doda cię na czarną listę, jeśli w ciągu godziny wyślesz x maili. x musisz sobie wygooglować, bo nie pamiętam, a nie chcę ci źle powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...