Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Loko1910

Telefon z dobrym aparatem

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung S7 , LG G6 , Motorol G7 plus , Zenfone 5 . Nie podałes innych wymogów więc podaje co moim zdaniem ma dobry aparat. Najlepszy raczej nadal S7 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a jaka masz opinie o S7 edge?

 

to samo co S7 tylko większy i zaokrąglony ekran , nie każdemu to pasuje. Chyba baterie tez ma lepszą.

 

Ciekawie zapowiada sie Motorola G7 plus gdyż ma jasną optykę z OIS , według wstępnych testów radzi sobie bardzo przyzwoicie. Chociaż za 300zł mniej Zenfone 5 wydaje się być lepszym wyborem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze wielkosc baterii w moto g7 plus to zdecydowany minus, takto reszta na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze wielkosc baterii w moto g7 plus to zdecydowany minus, takto reszta na +

 

dlatego porównując ja do tanszego o 300zł zenfone 5 nie wypada korzystanie , zenek ma podobny aparat i lepsza baterie. Liczyłem że moto g7 plus bedzie świetna ale nie w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 4, zenfone delux, htc u ultra, u11.

 

Aktualnie najkorzystniej wypada zenfone 5 przy swojej cenie 1100zl w komputroniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego porównując ja do tanszego o 300zł zenfone 5 nie wypada korzystanie , zenek ma podobny aparat i lepsza baterie. Liczyłem że moto g7 plus bedzie świetna ale nie w tej cenie.

 

zenfon jest już rok na rynku, więc nic dziwnego że jest tańszy.

 

Motka jest lepsza dla kogoś komu zależy na głośnikach stereo, bardzo szybkim ładowaniu i telefonem na dłużej (z racji na rok młodszy telefon) oraz lepiej dopracowanie oprogramowanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenfon jest już rok na rynku, więc nic dziwnego że jest tańszy.

 

Motka jest lepsza dla kogoś komu zależy na głośnikach stereo, bardzo szybkim ładowaniu i telefonem na dłużej (z racji na rok młodszy telefon) oraz lepiej dopracowanie oprogramowanie..

Zenfone też ma głośniki stereo. Moto g7 plus jest fajna ale moim zdaniem za droga i trochę polecieli z baterią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...