Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Woocush

Program do tworzenia własnych skrótów klawiaturowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś zna program do tworzenia własnych skrótów klawiaturowych, gdzie można podgłaśniać dźwięk w Windows 10, ściszać oraz komenda "następny utwór" w odtwarzaczu muzycznym? Program przydatny, gdy podczas grania w tle słucha się mp3. Kiedyś na youtube widziałem jak ktoś coś takiego miał zainstalowane, ale nie o tym programie był film. Jedyne programy jakie znajduje mają funkcje tylko uruchamiania wskazanych aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedyś taki program, keyboard.. coś, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy - zreszta na 10 może by nie działał; spróbuj volumouse firmy nirsoft, do rolki myszki, ale z naciśniętym jakimś klawiszem; skrót do następny utwór standardowo w odtwarzaczu, spróbuj page up\down

 

ps - również głosność w odtwarzaczu, często klawiatura numeryczna, np +, -; żeby działało z odtwarzaczem w tle trzeba z reguły zaznaczyć w odtwarzaczu np global keys, system keys, itp, różnie może się nazywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, "global keys" to były dobre słowa klucze, nie wiedziałem, że niektóre odtwarzacze muzyki mają taką funkcję. Wybrałem Foobar 2000, w którym można skonfigurować własne skróty i wybrane zrobić jako global hotkey. Volumouse też się przyda, w takim składzie mogę ściszyć muzykę w Foobar, a w Volumouse globalny dźwięk Windows podgłośnić, żeby lepiej dźwięki gry słyszeć lub odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3RVX - konfigurowalny globalny skrót klawiszowy do podgłaśniania i ściszania.

Jest tam też kilka innych opcji, ale globalnego skrótu następny utwór dla wszystkich playerów, nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...