Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

....

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byś miał na SSD to pewnie byłoby szybciej jeśli chodzi o ewentualne wczytywanie,instalację czy doczytywanie w trakcie gry więc wpływa to na wydajność bo sam dysk jest szybszy jeśli chodzi o transfery...jeśli ktoś ma kasę to najlepiej przejść na samo SSD a zwykłemu graczowi wystarczy SSD na system a reszta na HDD.A w twoim przypadku to raczej nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa o hdd to najwięcej zyskasz dbając o to aby nie było fragmentacji. samo przerzucenie na inną partycje niczego nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem spory przeskok w grach zainstalowanych na SSD. Nie tylko w doczytywaniu, ale fpsy podskoczyły i generalnie gra mi się płynniej. Mam dysk SSD 240 GB i mam na nim system i kilka gierek, jak już jakaś przejdę to przenoszę ją na HDD i miejsce na SSD się zwalnia na kolejną. :cool: Będę dążył, aby wyeliminować całkiem talerzowca, bo dla mnie to jest przepaść.

 

Nie ma znaczenia jak masz HDD gdzie instalujesz programy. Byle byś zostawił trochę miejsca na partycji systemowej, bo system zaczyna mulić jak jest go za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbowac rozszerzyć partycję np. gpardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...