Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shadoov

Telefon do 1300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako że nie jestem dość na bieżąco w tej dziedzinie postanowiłem zwrócić się do Was o pomoc. Mianowice szukam telefonu do 1200-1300 zł. Głownie oglądanie filmów, yt, twich i gry no i ogólnie taki mój asystent osobisty na częstych wyjazdach służbowych. Zastępuje mi często laptopa dlatego chciałbym coś szybkiego z w miarę ok baterią. Aparat nie musi być jakiś super. Tu moje pytanie co możecie mi polecić. BTW nie chce Huawei mam z nim dość kiepskie wspomnienia.

Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze świetną baterią Zenfone Max Pro M2 (największa bolączka to tylko microUSB, więc ładowanie może być długie), z bardzo dobrą Nokia 7 Plus. I tu masz od razu w zestawie też szybką ładowarkę 5V3A. Opcjonalnie jeśli nie przeszkadza Ci fiolet to obecnie Honor Play jest w promocji w euro za 1299zł. Wydajnościowo najlepszy, świetna bateria i generalnie mocno opłacalny telefon za te pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play w tej cenie do 5 rano w poniedziałek. Stworzony pod gry, multimedia.

Tak to zenfone Max pro m2. Do Twoich wymagań idealny. I ma dual sima z prawdziwego zdarzenia a nie jakieś hybrydy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch napewno bardziej podchodzi mi zenfone. A co myślicie o Pocophone f1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch napewno bardziej podchodzi mi zenfone. A co myślicie o Pocophone f1?

 

jeżeli chodzi o wydajność/bateria jest bardzo dobrze , lepiej jak Asus w kwestii wydajności i ciut gorzej w kwestii baterii ale i tak ponad przeciętnie (2 dni spokojnie powinna wytrzymać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

f1 ma najmocniejsze bebechy dostępne obecnie na rynku więc do gier i internetu będzie dużo lepszy od reszty.

Zostaje kwestia softu i jakości użytych materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że honor play będzie lepszym wyborem od poco. Kirin siedzący tam to przecież topowy proc huaweia, różnice wydajności wobec s845 są pomijalne w codziennym użytkowaniu. A przynajmniej nikt tam aż tak nie oszczędzał ma reszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

No rzeczywiście. Honor ma raptem 2x słabszą grafikę a testy procków są czysto syntetyczne. Znowu piszesz te bzdury.

 

Co do softu to chodzi mi o dopracowanie i nic więcej.

Patrząc po ilości opinni na temat poco to jest to chyba najpopularniejszy telefon w Polsce a dużego płaczu nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując z tych 3 telefonów który będzie najlepszym wyborem. Nie chcę aby były jakieś problemy w związku z nim jednak swoje kosztują a chciałbym żeby przynajmniej rok a nawet więcej wytrzymał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście. Honor ma raptem 2x słabszą grafikę a testy procków są czysto syntetyczne. Znowu piszesz te bzdury.

 

Co do softu to chodzi mi o dopracowanie i nic więcej.

Patrząc po ilości opinni na temat poco to jest to chyba najpopularniejszy telefon w Polsce a dużego płaczu nie widać.

 

Chłopie, przecież pisze, że różnica będzie nie zauważalna w codziennym użytkowaniu, tak samo grafika jak i procek. Przecież w GTA v nikt tam grać nie będzie.

Zacznij rozrozniac rzeczywistość od syntetycznego środowiska jakim są testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

W dwóch popularnych i wymagających produkcjach czyli PUBG i Fortnite zdecydowaną przewagę ma F1.

W PUBG jest więcej przycinek i mniejsza płynność na honor a w Fortnite niższe detale i także więcej przycinek (na niższych ustawieniach).

 

 

Dla mnie lepszy jest F1 ze względu na wyższą wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dawna wiadomo że Snapdragon jest lepszy do gier od Kirina :) ten poco nie jest zły o ile większość problemów naprawili. Ja bym chyba jednak dorzucił 250zł do Mi Mix 2S .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...