Forum PCLab.pl: Whatsapp - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Whatsapp Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   fart12 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Luty 2019 - 21:16

Siemka.
Jestem właścicielem dwóch urządzeń - telefonu i tabletu.
Do tabletu wsadziłem kartę z darmowym internetem aero2. Pewnie większość z Was zna temat.
Szału nie ma, ale do pisania wystarczy.
Chciałbym mieć możliwość korzystania z mojego konta whatsapp jednocześnie na telefonie i tablecie.
Na zwykłym komputerze jest taka opcja. Wystarczy wejść na stronę whatsapp.web, zczytać kod na telefon, żeby zsynchronizować urządzenia i gotowe.
Oczywiście telefon musi być cały czas włączony, ale chodzi o to, że na komputerze łatwiej sie pisze.
To samo chciałem zrobić na tablecie, ale jak próbuję wejść na stronę whatsapp.web to od razu wyrzuca mnie do sklepu google play.
Próbowałem ze standardowej przeglądarki i z google chrome.
Nie mam opcji zsynchronizowania urządzeń, a po zainstalowaniu whatsappa tworzy nowe konto i tym samym wywala mnie z telefonu.
Każe mi za każdym razem weryfikować konto i to w sumie dałoby radę przeżyć, gdyby nie fakt, że po trzeciej takiej weryfikacji konto jest całkowicie zablokowane na kilka godzin ze względów na bezpieczeństwo.

Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł jak obejść ten problem?
Czasami przydałoby sie mieć zapasowe urządzenie pod ręką. Zwłaszcza jak bateria słabnie, a w pobliżu nie ma ładowarki. Poza tym, tablet jest jednak większy i wygodniej sie pisze, a z drugiej strony na miasto idę z telefonem, bo do kieszeni ciężko tablet upakować.

Strona 1 z 1