Skocz do zawartości
fart12

Whatsapp

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Jestem właścicielem dwóch urządzeń - telefonu i tabletu.

Do tabletu wsadziłem kartę z darmowym internetem aero2. Pewnie większość z Was zna temat.

Szału nie ma, ale do pisania wystarczy.

Chciałbym mieć możliwość korzystania z mojego konta whatsapp jednocześnie na telefonie i tablecie.

Na zwykłym komputerze jest taka opcja. Wystarczy wejść na stronę whatsapp.web, zczytać kod na telefon, żeby zsynchronizować urządzenia i gotowe.

Oczywiście telefon musi być cały czas włączony, ale chodzi o to, że na komputerze łatwiej sie pisze.

To samo chciałem zrobić na tablecie, ale jak próbuję wejść na stronę whatsapp.web to od razu wyrzuca mnie do sklepu google play.

Próbowałem ze standardowej przeglądarki i z google chrome.

Nie mam opcji zsynchronizowania urządzeń, a po zainstalowaniu whatsappa tworzy nowe konto i tym samym wywala mnie z telefonu.

Każe mi za każdym razem weryfikować konto i to w sumie dałoby radę przeżyć, gdyby nie fakt, że po trzeciej takiej weryfikacji konto jest całkowicie zablokowane na kilka godzin ze względów na bezpieczeństwo.

 

Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł jak obejść ten problem?

Czasami przydałoby sie mieć zapasowe urządzenie pod ręką. Zwłaszcza jak bateria słabnie, a w pobliżu nie ma ładowarki. Poza tym, tablet jest jednak większy i wygodniej sie pisze, a z drugiej strony na miasto idę z telefonem, bo do kieszeni ciężko tablet upakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Można zamiast lub obok Androida zainstalować na tablecie Ubuntu Touch, ale trzeba się upewnić, czy jest pełne wsparcie sprzętowe dla tej wersji tabletu. Potem instalujesz aplikację Whatsapp.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...