Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MiloPL

Asus R752LB Sterowniki do Winows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolega poprosił mnie żebym mu postawił nowy system. Oryginalnie miał Windows 8, ale nie był z niego zadowolony więc postanowiłem mu zainstalować sprawdzownego Windows 7 i mam teraz niezłego zonka ponieważ nigdzie nie mogę znalesc żadnych sterowników do tego laptopa pod ten system, a Widnows 7 jest goły i nie mogę wgl się połączyć z siecią ponieważ nie ma sterowników do lana, bezprzewodowej karty siecowej oraz nie działa nawet usb... Wie ktoś może czy da się zanelśc jakies sterowniki do tego laptopa pod Win7 czy lepiej od razu sobie odupuśćic i instalować coś nowszego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowsze modele nie dostawały wsparcia na Windows 7, lecz to nie oznacza że nie znajdziesz, choć tego nikt Ci nie zagwarantuję. Możesz szukać nie oficjalnych sterowników, ewentualnie użyć programu typu easydriver itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować instalacji sterowników przy pomocy 3dp chip oraz 3dp net. Sam czssto się nimi ratuje. Jeżeli występuje jakiś problem z portami usb i nie możesz odpalić pena z tymi programami to pozostaje wpięcie dysku do innego kompa, użycie live cd do przekopiowania lub z wiersza poleceń instalatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...