Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dasocer

Windwos 10 - nietypowy problem z wprowadzaniem tekstu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Mam bardzo nietypowy problem z systemem Windows 10. Kilka dni temu zrobiłem czystą instalkę i wszystko było ok. Wczoraj zainstalowałem kilka programów i jedną grę i zauważyłem, że moje menu start zwariowało...

 

Od tej pory, gdy próbuję wpisać cokolwiek na klawiaturze w menu start, w systemowej szukajce lub nawet w Microsoft Edge mam następujący problem:

 

wpisuję choćby jedną literę to pokazuje mi się kontekstowe menu (np. wklej, cofnij) i blokuje wpisywanie znaków, a jeśli wpisuję bardzo szybko to co 5-6 znak się jakoś wpisze (w tym czasie to kontekstowe menu miga w rytm wpisywania).

W pozostałych aplikacjach, a nawet w eksploratorze systemowym problem nie występuje.

 

Co próbowałem zrobić:

- inna klawiatura - efekt ten sam

- obecna klawiatura na innym komputerze z win10 - jest ok, więc nie jest to wina klawiatury

- powershell z sfc /scannow - nie wykrywa żadnych błędów

- reinstalka bez usuwania danych - problem nadal występuje

- reinstalka po wcześniejszym formacie dysku C - problem nadal występuje, nawet gdy system wstał bez podłączenia do internetu

- restart BIOS-u - problem nadal występuje

- odłączenie wszystkich urządzeń USB oprócz klawiatury - problem nadal występuje

 

Męczę się z tym drugi dzień i brakuje mi już pomysłów... pomóżcie bo zwariuję :(

 

Mój config: Ryzen 2600, MSI B450 Gaming Plus, 2x8 GB RAM, dysk Corsair Force M510 nvme 960 GB

post-606369-15504486495204_thumb.jpg

post-606369-15504486561217_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...