Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DyndaS

Drukarka laserowa brother - jak drukować od samej krawędzi bez marginesów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy da się na drukarce Brother DCP-L2532DW drukować bez marginesów?

Problem polega na tym, że jedna z etykiet inpostu jest przyklejona do lewej i górnej krawędzi kartki. Nie znalazłem żadnej opcji aby dało się dopasować to do marginesów i jednocześnie skalować.

 

Google chrome - za nic nie da się zrobić aby nie ucinało krawędzi etykiety.

Adobe reader - można niby zrobić druk na środku, ale wtedy marnuje się sporo kartki. Można też dać opcję "wiele" i teoretycznie dopasuje do marginesów, ale nie da się już danej etykiety skalować.

 

Przy starej atramentówce canona wkładałem po prostu do drugiego podajnika i ładnie drukowało od samej krawędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem informacji w specyfikacji na stronie Brothera, aby to było możliwe. Sprawdź czy masz TAKĄ opcję dostępną u siebie. Dla tego modelu jest podane:

Printing Width A4 size 204 mm (210 mm : borderless)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem informacji w specyfikacji na stronie Brothera, aby to było możliwe. Sprawdź czy masz TAKĄ opcję dostępną u siebie. Dla tego modelu jest podane:

 

No własnie niezbyt. To co podesłałeś, to chyba jakaś kolorowa atramentówka.

 

U mnie to wygląda tak:

NNLevIm.jpg

 

 

 

Przy format/rozmiar papieru też nie mam nic co by mówiło bezpośrednio o drukowaniu bez ramek. Jest po prostu jedno A4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem, że laserówki nie mogą drukować bez marginesu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to rzuciło gdzieś w oczy, ale przy jakimś starym tanim modelu. Pytanie jest takie czy każda laserówka tak ma czy te droższe nie.

 

Tak czy inaczej dzięki za starania :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałem się jeszcze z laserówką, która drukuje bez marginesów.

 

co do droższych drukarek - mam OKI c931 i nie ma takiej opcji, wszystkie niższe modele A4 (używam też C711) również nie mają takiej opcji (nawet jak się specjalnie oszuka na wymiarach papieru, to i tak margines zrobi na tych oszukanych wymiarach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie

Dyndas, sprobuj ze sterownikiem PostScriptowym drukarki. Kiedys walczylem z etykietami, aby drukowaly sie prawie od samej krawedzi i na PCL piec i szesc nie bylo szans. Co innego na ekranie, co innego na wydruku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyndas, sprobuj ze sterownikiem PostScriptowym drukarki. Kiedys walczylem z etykietami, aby drukowaly sie prawie od samej krawedzi i na PCL piec i szesc nie bylo szans. Co innego na ekranie, co innego na wydruku.

 

Wyjaśnij bardziej temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...