Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartekja

Czy te ramy zadziałają razem dwie rozne marki

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej żeby miały te same taktowania w MHz, napięcia (na tych samsungach jest 1,5V a na tych hynixach musisz spytać) i timingi/opóźnienia (w obu aukcjach pisze ze maja CL 11) sprawdź sobie dokładnie lub spytaj sprzedawców o wyżej wymienione Ps ten text z czekaniem to sobie daruj zadałeś pytanie to grzecznie czekaj aż ktoś ci odpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej żeby miały te same taktowania w MHz, napięcia (na tych samsungach jest 1,5V a na tych hynixach musisz spytać) i timingi/opóźnienia (w obu aukcjach pisze ze maja CL 11) sprawdź sobie dokładnie lub spytaj sprzedawców o wyżej wymienione Ps ten text z czekaniem to sobie daruj zadałeś pytanie to grzecznie czekaj aż ktoś ci odpowie

Jak odpisze sie na post to jest wyzej z tego co zauwazylem, jako ze nie mialem co napisac to napisałem to :V. Wiem trochę głupie

 

Sprawdziłem na necie i chyba te Hynix tez maja 1.5V. Dzięki za pomoc <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczerpująca odpowiedź: Tak, zadziałają. Ale nie ma żadnych gwarancji że ich deklarowane prędkości będą działać (tzn. prędkości XMP/podkręcane), te "dodatkowe" prędkości powinny działać jeśli dokładnie ta sama indywidualna prędkość, voltaż i timingi będą obsługiwane przez oba ramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...