Skocz do zawartości
jestem-bogiem

Chernobylite

Rekomendowane odpowiedzi

Wywala mnie jak ustawię 3840x2160 na moim monitorze :mad2: Olać to. Do gry wrócę jak będzie PL

Wszystko inne niż 2560x1080 wywala :( Tutaj 2560x1080 Ultra

8761431500_1571324810_thumb.jpg

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali dziś Węgierski :E

 

Jak ktoś oglądał w tym roku Czarnobyl na hbo to gra spodoba mu się od pierwszych minut. Klimat jest niesamowity,grafika przyjemna.

to warto kupowac? bo wciaz sie waham ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali dziś Węgierski :E

 

Jak ktoś oglądał w tym roku Czarnobyl na hbo to gra spodoba mu się od pierwszych minut. Klimat jest niesamowity,grafika przyjemna.

Ege szmege,na uj Nam węgierski!!!! Dawać PL bo nie mogę grać!!!

Czarnobyl? Bardzo mi się podobał ten mini serial :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym śmiesznego. Sam jesteś pierwszy, który za rodzimym językiem z grach płacze, bo w innym "niepanimaju".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Z taka grą jak ta Chernobylite akurat poradziłbym sobie po angielsku.. Bo wiadomo tu raczej nie będzie tysiąca dialogów tak jak w innych RPG. No ale skoro to polski team to powinni w miarę szybko dodać spolszczenie.

 

No ale jak mówią już powinno być dostepne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59 lat. Stary koń a gra.

Łał, niesamowite. Normalnie historia godna "Przyjaciółki".

 

W sumie sam jesteś starym koniem przecież :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dużo gadają i nawet wybieramy dialogi.

Nawet dialogi wybieramy :lol2:

 

Odpal sobie Disco Elysium scenariusz zawiera ponad milion słów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

59 lat. Stary koń a gra.

 

 

Właśnie dużo gadają i nawet wybieramy dialogi.

 

W takiej grze nie ma dużo tekstu :). Porównaj sobie ilość dialogów do takich gier jak na przykład Yakuza, Divinity 2, Space Traders Frontiers, Baldur Gate lub Mass Effect albo Wieśka. W tych produkcjach masz dopiero "dużo" tekstu / dialogów. :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to ma do rzeczy ile kolega ma lat??? takie typowe trolowanie widze z kolegi strony - nie ladnie :kwasny:

U tego "kolegi" to jest norma. Na 50 napisanych przez niego postów, coś do dyskusji wnosi jakieś 0 z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Według mnie to własnie powinno się chwalić starsze osoby, które w wolnym czasie grają. Na przykład idealnym przykładem gracza-seniora jest Kazimierz Kaczor i jego upodobanie do serii Civilization :).

 

Granie w tym wieku pozytywnie wpływa na zdrowie takiego człowieka. Pobudza do pracy mózg, refleks itp..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodali jezyk pl, chyba biere :D

 

"Once again! New languages added + many hotfixes.

Chernobylite Rev 20779 Patch Change Log

 

Improvements/Additions:

 

Polish language localization for dialogues and interface added. May contain some bugs and it’s not too poetic - fans of Mickiewicz and Słowacki, please be patient until we rework them (we not rework Mickiewicz and Słowacki, but the bugs).

Prototype feature: Day based saving system added. It does not look beautiful and may have errors, but you asked us to implement it as soon as possible."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, że faktycznie dodali polskie napisy, ale co cieszy, to ścieżka dźwiękowa jest rosyjska, więc klimat będzie zachowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten polski to raz jest,raz go nie ma. Kilka razy też mnie z gry wyrzuciło. Ale gra jest w wersji EA więc przymykam na to oko. Póki co gra taka...nijaka,klimatu zero. Przynajmniej ja to tak odbieram. Może to związane z tym,że ograło się Stalkery i Metra,nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesna wersja wydana a pełna planowana na 2020/21. Do tego czasu to ludzie zapomną o tej grze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wydali w EA dla tego, że nie mają pomysłu na grę, zresztą widać to po opiniach z ea, gra nijaka i bez klimatu, a tak na podstawie uwag i opinii graczy może coś w końcu sklecą z tego.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daje wielkich szans tej gierce.

 

Jak pojawi się nowy Stalker to pewnie wciągnie nosem tą gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto właśnie jest całe The Farm 51 - lecą z motyką na słońce i próbują łapać dwie sroki za ogon. Sparzyłem się i to dosyć mocno przy World War 3 i wiedziałem, że z Chernobylite będzie podobnie, niczego się nie nauczyli a wygląda to tak jakby wyciągali łapy po kasę. Jak można brać się za robienie dwóch gier nie mając dużej, solidnej ekipy tylko rozbijając to co jest na dwa zespoły i mydlić oczy naiwniakom, że to rozwiązanie jest w porządku. Powinienem bronić i biegać z flagą narodową wysoko uniesioną bo w końcu "nasz produkt i trzeba wspierać" ale tego nie zrobię bo nie widzę poprawy wizerunkowej i jakościowej po epizodzie jaki spotkał mnie w World War 3. Nie potrafią wyciągać wniosków wydaje mi się i zamiast skupić się na jednym tytule i poświęcić mu 100% zespołu to dalej brną w early access mając nadzieję, że "jakoś to będzie - przecież gracze są już od lat przyzwyczajeni do alpha/beta wersji". Nie wspieram i nigdy nie zamierzam wspierać ekipy, która wypuszcza coś na co nie ma pomysłu, brakuje im ludzi i do tego tworzą jakieś mgliste roadmapy wyssane z palca tak samo jak robią to w World War 3, już nie będę przypominał ile trwało oczekiwanie na patcha 0.7 do tej strzelanki bo to jest jakieś nieporozumienie. Oczywiście finalnie ten patch nie wniósł niczego ciekawego i World War 3 jest dalej tym czym było - pomyłką i wybujałym tworem autorów, którzy pomysł może i mieli ale wykonanie niestety pozostaje na średnim poziomie nawet biorąc uwagę na to, że jest to wczesny dostęp.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dostęp do tego mega patcha przed wydanie oficjalnej pelnej wersji gry. Masakra jak ta gra wywala błędami :E Nie widzę tej gry niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chcą wydać ją w kwietniu ale według mnie marne szanse patrząc w jakim stanie jest. Znów nie mogę przesunąć fabuły dalej bo wywala krytyczny błąd aż do pulpitu podczas ładowania.

Takie se losowe błędy. Teraz wywala błąd podczas ładowania portu a wcześniej wywalał gdzie indziej. 

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2021 o 21:58, ODIN85 napisał:

U Ciebie tylko czy wszystkich?

Już jest cała gra w tym wczesnym dostępie?

Nie. Ten Mega Patch dostało 100 osób do testowania przed wydaniem. W tym ja i testuję. Dużo glitchy i błędów. Finał jest ale jeszcze niecały.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Finalny pacz. Już można całą grę ograć.

Ano nie. bo finał dostępny w 1/3. 

Łatek to też nie umieją wydać. Bo ja uczestniczyłem w Becie tej łatki i znów musiałem pobrać całą tą łatkę pomimo jej posiadania :E

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem ponad 30h jeszcze przed tym patchem i mam 0/30 osiągnięć. Może teraz wprowadzili jakiś system osiągnięć ?

Mam zamiar zacząć grać od nowa, bo błędów wcześniej było naprawdę sporo.

Edytowane przez @lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawać moje 100 nowych polskich złotych bandyty z the farm 51 za world war 3!

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...