Skocz do zawartości
jestem-bogiem

Chernobylite

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno będę obserwował tą pozycję, zapowiada się co najmniej ciekawie. Mam tylko nadzieję, że wyciągnęli wnioski z WW3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po porażce jaką jest world war 3 na pewno nie zaufam już TF51.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Chernobylite tworzy inny zespół w ramach studia TF51, ten odpowiedzialny za GetEven.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra się zapowiada w Strefie Wykluczenia, będą miejscówki znane ze Stalkera, w coś trzeba grać przed Stalker 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim

spojrzenie na grę, jest ciut inne (lepsze, ciekawsze).

Szczególnie, jak ktoś przeżył te wydarzenia (kończyłem już podstawówkę) ;), patrzy na to ze sporym dreszczykiem i teraz dociera do mnie (przy oglądaniu takich materiałów), jak niewiele ode mnie było o włos od tragedii na skalę Europy.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się Ciekawie, pozostaje czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz tam jechać na wycieczkę.

 

Szwagier był i spotkał właśnie ludzi z Farm51 robiących research :D

 

To, ze robi to team odpowiedzialny za Get Even wcale nie napawa mnie optymizmem - grałem i gra była co najwyżej średnia.

Ja się już nie napalam na gry F51, bo WW3 to była według mnie porażka. Mieli swoją szansę na premierę ale nie uciągnęli tego technicznie, teraz gra zmierza w stronę cmentarza. Porzuciłem grę po kilku dniach bo męczyło mnie oczekiwanie na połączenie a sam gameplay wcale nie wyróżniał się na plus tak jak to opisywali nasi rodzimi stremerzy z YT. Ktoś chyba nieźle podsypał dolarami żeby hype zrobić, ciekawe czy teraz będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim

spojrzenie na grę, jest ciut inne (lepsze, ciekawsze).

Szczególnie, jak ktoś przeżył te wydarzenia (kończyłem już podstawówkę) ;), patrzy na to ze sporym dreszczykiem i teraz dociera do mnie (przy oglądaniu takich materiałów), jak niewiele ode mnie było o włos od tragedii na skalę Europy.

No fajne thumbup.gif ja oglądałem dokumenty na Discovery i TVN Turbo o Czarnobylu, chyba wszystko co wyszło do tej pory o tym wydarzeniu i miejscu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zobaczymy co wyjdzie ale mam obawy. Bo ta firma zrobiła na razie tylko jedną tak naprawdę udaną grę czyli ten Get Even. Reszta to nic specjalnego. No ale moze nabrali doświadczenia i otrzymamy hicior :). Zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać nawet oko moskwy i to lepiej zrobione jak w stalkerach, będzie otwarty świat, ja tam czekam niecierpliwie jako osoba która przeszła cień czarnobyla niezliczoną ilość razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajne thumbup.gif ja oglądałem dokumenty na Discovery i TVN Turbo o Czarnobylu, chyba wszystko co wyszło do tej pory o tym wydarzeniu i miejscu. :)

polecam przy okazji "Uwaga Naukowy Bełkot", 3 odcinki o Czarnobylu.

 

/eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie, będzie klimat, wszystko szarobure i stare obdrapane jak w Stalkerze, nic się nie świeci nie błyszczy jak psu jajca i nie ma ciotowatych kolorków, jestem na tak. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studio bez większego dorobku. Obserwuję ale specjalnie nie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być trailer czy co? Bo na razie wygląda to jak jakaś dość mocno amatorska produkcja robiona pod YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zbyt śliczne lokacje .. więc będzie to bardzo krótka gra.. Pewnie dadzą parę lokacji i tyle ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość lokacji nie ma wpływu na długość gry i ich ilość. Lecą technologią fotogrametrii więc wiele rzeczy dla 3D Designera jest ułatwieniem. Jedynie muszą poprawić modele i shadery aby nie były tak szczegółowe i proszę masz taką grę.

Problem tej technologii jest taki że wymaga dużą ilość mocy obliczeniowej. Co przekłada się na powolną, nudną rozgrywkę, bez dynamicznych akcji. I już teraz mogę ze spokojem stwierdzić że Chernoylite będzie nudną grą, ale pod względem jakości wizualnej ciekawą aby zwiedzić czarnobyl nie wychodząc z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

brak dynamicznej akcji =! nudy.

dla mnie ciagla akcja to nudy na pudy.

 

to nie bedzie gra dla fanow coda i bfa.

 

ta technologia nie wplywu az tak na wydajnosc. ona jest tez w battlefrontach a te smigaja jak lala i wygladaja oblednie.

Edytowane przez Zabimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim

spojrzenie na grę, jest ciut inne (lepsze, ciekawsze).

Szczególnie, jak ktoś przeżył te wydarzenia (kończyłem już podstawówkę) ;), patrzy na to ze sporym dreszczykiem i teraz dociera do mnie (przy oglądaniu takich materiałów), jak niewiele ode mnie było o włos od tragedii na skalę Europy.

i kazali nam pić ten niedobry tran :mad2:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie był tran. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie ukrywam, wygląda to zacnie. To horror będzie mam rozumieć? byle nie był nasycony jump scare'ami itp to będzie przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...